Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Biblioteka we wrześniu

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a z nią plucha i nuda. Doskonałą receptą na smutki i jesienną chandrę są książki i wizyta w bibliotece. W planowaniu wrześniowej oferty staraliśmy się zadbać o wszystkie grupy naszych użytkowników.

Na rozgrzewkę zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy 2 września od godz. 10.00 do udziału w Narodowym Czytaniu. Czytać będziemy „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Spotykamy się na bibliotecznym patio, a w razie deszczu w czytelni książek.

Po wakacyjnej przerwie seniorów zapraszamy na treningi pamięci. Zajęcia odbędą się 5 i 19 września (wtorek ) o godz. 12.30 w czytelni. Członków Dyskusyjnego Klubu Książki zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie 7 września o godz. 17.00.

Tego dnia odbędą się również zajęcia pod hasłem „Zaprogramuj się na czytanie-Ver. 2.0”, adresowane do dzieci w wieku szkolnym i nastolatków. Zajęcia poprowadzą instruktorzy ze Stowarzyszenia Meritum. Uczestnicy będą czytać „Bajki robotów” Stanisława Lema, a następnie samodzielnie konstruować roboty z wykorzystaniem klocków Lego Mindestorm. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, więc zainteresowanych zapraszamy o kontakt z Oddziałem dla Dzieci.

Trwa również nabór na zajęcia w ramach Lokalnego Klubu Kodowania. Spotkanie z klubowiczami zaplanowane jest na 8 września. Wszystkich zainteresowanych kodowaniem zapraszamy do wspólnej zabawy i kontaktu z placówką.

Dla najmłodszych czytelników uruchamiamy Klub Malucha. Zajęcia odbywać będą się w środy, w odstępie dwutygodniowym o godz. 10.00. Adresowane są dla dzieci nieobjętych wychowaniem przedszkolnym.

Przedszkolaki zapraszamy na dobrze im znane Popołudniowe bajania, które odbędą się 14 września o godz. 17.00.

Zaplanowaliśmy również kolejny Babski wieczór (21 września godz. 17.00). Tym razem porozmawiamy o ajurwedzie i parzeniu herbaty yerba –mate.

Dla miłośników poezji i muzyki przygotowaliśmy recital zespołu Pieprzyki, który odbędzie 28 września o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Odsłony: 591
Autor Publikacji: Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach, Data Publikacji: 2017-08-22 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Napisz do redakcji

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel:
793 330 999
605 168 717

(33) 844 86 88 


e-mail:
ewe.sadko@gmail.com

kamafrysz@gmail.com

© 2015, Urząd Gminy Kęty