Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Doposażenie dwóch placów zabaw i budowa nowego obiektu rekreacyjnego ruszają lada dzień!

Jak informowaliśmy w maju, Gmina Kęty pozyskała dofinansowanie na uzupełnienie infrastruktury dwóch placów zabaw – „Tomcio Paluch” przy ul. Legionów oraz „Jaś i Małgosia” przy ul. Wszystkich Świętych – w nowe zabawki. Do dyspozycji dzieci oddane zostaną huśtawki, kolorowe bujaki, urządzenia do wspinania się i wiele innych sprzętów.

Co więcej, dzięki pozyskanym funduszom, tuż obok kęckiego Skateparku powstanie zupełnie nowe miejsce spotkań, rekreacji i wypoczynku dla całych rodzin, wyposażone w urządzenia siłowni zewnętrznej dla dużych i małych mieszkańców naszego miasta, stolik do gry w szachy w plenerze oraz ławeczki.

Rozpoczęcie prac wyznaczono na 5 października (najbliższy piątek). Wedle planów wykonawcy, roboty potrwają cały tydzień (do 12 października). W tym okresie wszystkie trzy obiekty będą zamknięte dla użytkowników. Przepraszamy za utrudnienia i już dziś zapraszamy do korzystania z nowych sprzętów i zabawek, które niebawem pojawią się na mapie Kęt.

Na realizację wszystkich prac oraz zakup niezbędnych urządzeń nasza gmina otrzymała aż 100.365,00 zł. Więcej szczegółów na temat projektów oraz podpisania stosownych umów w artykule Ponad 100.000 zł dofinansowania do placów zabaw oraz miejsc rekreacji!.Odsłony: 1367
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2018-10-03 , Godzina Publikacji: 09:24

Kęty w obiektywie...