Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Finałowy turniej Kęckich Rozgrywek w Piłkę Ręczną Dziewcząt

24 czerwca na hali sportowej kęckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się finał Kęckich Rozgrywek w Piłkę Ręczną Dziewcząt. Czerwcowy turniej był jednym z czterech, organizowanych w ramach tegorocznych rozgrywek, w których uczestniczyło 7 zespołów w tym drużyna z Kęt. Turniej finałowy oraz cały cykl rozgrywek spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony zawodniczek oraz ich trenerów.

Symbolem Kęckich Rozgrywek w Piłkę Ręczną Dziewcząt była fantastyczna atmosfera. Wysiłek, pot, zaangażowanie i łzy na boisku, natomiast poza nim wzajemny szacunek i dobra zabawa. Rywalizacja była bardzo zacięta, z której zwycięsko wyszła drużyna z Łękawicy. Podium zostało uzupełnione przez drużyny z Bystrej oraz Gilowic. Tuż za podium usytuowały się gospodynie czyli drużyna KS Team Kęty. Jednak wysiłek każdej z drużyn został doceniony przez organizatorów, którzy zagwarantowali nagrody dla wszystkich uczestniczących w rozgrywkach zespołów. Nie byłoby to jednak możliwe bez pomocy sponsorów, co wielokrotnie powtarzali organizatorzy dziękując za wsparcie. Wśród darczyńców szczególne podziękowania należą się Grupie Kęty S.A., bez wsparcia której nie byłoby możliwe zorganizowanie rozgrywek na tak wysokim poziomie. Ponadto podczas turnieju dziękowano: Alumetal S.A., Beskid Media, Pryzma Janusz Hałat Skład Drewna, Gabryś Sikora PSB, Tartak Bulowice Dariusz Dandys, Haczek Skup Złomu, Ostafin Budownictwo, JAR-DACH Jarosław Biczak, Adamus Skład Kruszyw, Bruk-Bet Jolanta Jeżowska, Stomatologia Aneta i Wojciech Puchała, Finisz Firma, Nadleśnictwo Andrychów, Zbigniew Boba Sprzedaż Samochodów Dostawczych.

Podczas oficjalnej części kończącej tegoroczne rozgrywki obecny był Burmistrz Gminy Kęty Pan Krzysztof Jan Klęczar oraz wszyscy członkowie Zarządu Stowarzyszenia KS Team Kęty na czele z Prezesem Panem Józefem Papieżem.

Miejmy nadzieję, że pełen profesjonalizm i wysoki poziom rozgrywek przyniosą coraz to większą popularyzacji dyscyplinie jaką jest piłka ręczna.

Odsłony: 1413
Autor Publikacji: KS Team Kęty, Data Publikacji: 2017-06-30 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717
Aneta Szopa, tel. 695 182 876

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty