Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Podsumowanie 17 kolejki klasy A, 10 - klasy B oraz 21 - okręgówki

Dzisiejszy dzień zapowiada się emocjonująco dla wszystkich fanów lokalnego futbolu. Wszystkie drużyny z naszej gminy rozegrają swoje mecze. Mało tego czekają nas gminne derby! Oto plan dzisiejszych spotkań

  • godz. 16.00 –  Niwa Nowa Wieś - Cedron Brody. 21 kolejka klasy okręgowej. Nowa Wieś, ul. św. Floriana 68.
  • godz. 17.00 –  Zgoda Malec - Team Sport Hejnał Kęty. 17 kolejka klasy A. Malec, ul. K. Jędrzejowskiego 11.
  • godz. 17.00 –  Skawa Podolsze - Soła Łęki. 17 kolejka klasy A. Podolsze, ul. Sportowa 1.
  • godz. 17.00 –  Przeciszovia Przeciszów - Orzeł Witkowice. 17 kolejka klasy A. Przeciszów, Podlesie 94.
  • godz. 17.00 –  LKS Bulowice - Korona Harmęże. 10 kolejka oświęcimskiej klasy B. Bulowice, ul. Sportowa 1.

Jakie będą wyniki? O tym przekonamy się niebawem. Postaramy się możliwie szybko zamieszczać rezultaty poszczególnych rozgrywek.

Niezdecydowanych zachęcamy do wybrania się na stadion i dobrego kibicowania swoim drużynom.

W meczu 21 kolejki oświęcimskiej klasy okręgowej Niwa Nowa Wieś w pięknym stylu pokonała u siebie Cedron Brody 3:0. Zespół z Nowej Wsi dołoży kolejne trzy punkty do swego stanu posiadania i przed niedzielnymi rozgrywkami jest trzecia w tabeli. Jeżeli Białka co najwyżej zremisuje, to Niwa utrzyma pozycję do końca kolejki, ale jest to mało prawdopodobne, gdyż przeciwnikiem Tempa jest ostatni w tabeli Dąb Paszkówka. - [Aktualizacja]: Niwa kończy 21 kolejkę na 4 miejscu. Tempo Białka zwyciężyła Dąb Paszkówka 3:0.

W meczach 17 kolejki zaprezentowały się cztery zespoły z naszej gminy. W derbach gminnych TS Hejnał pewnie tryumfował nad zespołem z Malca 5:1. Soła Łęki zremisowała na wyjeździe ze Skawą Podolsze 1:1. Natomiast Orzeł Witkowice poniósł sromotną klęskę z Przeciszovią Przeciszów. Gospodarze strzelili witkowiczanom cztery gole. Lider oświęcimskiej klasy A Zatorzanka Zator odniósł wyjazdowe zwycięstwo nad drużyną z Zaborza, przez co powiększył swoje prowadzenie.

Po zimowej przerwie ponownie ruszyły rozgrywki oświęcimskiej klasy B. W spotkaniu 10 kolejki zespół LKS Bulowice w czwartej minucie doliczonego czasu gry zwyciężył u siebie Koronę Harmęże 1:0. Drugi w tabeli Sygnał Włosienica przegrał wyjazdowe spotkanie z Pulsem Broszkowice 0:1. Dzięki temu Bulowice umocniły pozycję lidera, którą zajmują w ogólnej klasyfikacji.

Poniżej na bieżąco prezentujemy wyniki dzisiejszych rozgrywek wraz z aktualną tabelą:

22 kwietnia godz 17:00 - Malec, ul. K. Jędrzejowskiego 11
Zgoda Malec - TS Hejnał Kęty 1:5 (Krzysztof Drebszok - 38'; Seweryn Jaromin - 27'+/42, Przemysław Oczkowski - 62', Bartłomiej Chrapkiewicz - 64'/81')

Zgoda Malec: Dawid Gibas (12), Krzysztof Chwierut (4), Sebastian Drebszok (5, do 66'), Krzysztof Drebszok (6), Mateusz Lekki (14), Dominik Nowak (7), Krzysztof Płonka (11), Grzegorz Sokół (9), Mateusz Szafrański (16), Mirosław Zemła (3), Konrad Żmuda (10, do 70'). Rezerwa: Kamil Dubiel (13, od 66'), Kamil Hałat (22), Wojciech Klęczar (15, od 70'). Trener: Andrzej Tomala.
TS Hejnał Kęty: Artur Radwan (1), Bartłomiej Chrapkiewicz (15), Damian Flisek (11), Jakub Januszyk (5), Seweryn Jaromin (14), Waldemar Kliś (10), Adrian Nguyen (8), Przemysław Oczkowski (7, do 70'), Łukasz Ryłko (9), Janusz Tomala (3), Jakub Wesołek (2, 68'+). Rezerwa: Kamil Gasidło (17, od 70'), Jakub Klimczyński (16), Sebastian Lach (6, od 68'+). Trener: Jerzy Sordyl.

22 kwietnia godz. 17:00 - Podolsze, ul. Sportowa 1
Skawa Podolsze - Soła Łęki  1:1 (Mateusz Żmuda - 29'; Paweł Kramarczyk - 58')

Skawa Podolsze: Przemysław Rusinek (97), Damian Bartula (20), Tomasz Bartula (11), Wojciech Kosowski (13, do 85'), Artur Nykiel (8), Damian Ochman (7), Łukasz Porębski (9), Maciej Szczyżyca (17), Konrad Wiecheć (18), Wojciech Zieliński (6, do 80'), Mateusz Żmuda (10). Rezerwa: Sławomir Drzyżdżyk (16, od 85'), Wiktor Kluska (5), Krzysztof Kubiela (2), Piotr Sowa (19, od 80'). Trener: Andrzej Balon.
Soła Łęki: Daniel Dusik (12), Rafał Adamczyk (18), Konrad Handzlik (10, do 46'), Dawid Jawor (17), Krzysztof Karnas (7), Tomasz Kobylański (8), Paweł Kramarczyk (3), Marek Lekki (11), Marcin Matejko (13), Krzysztof Zarzycki (16), Krystian Zygmunt (2). Rezerwa: Bartłomiej Gabryś (9, od 46'). Trener: Krzysztof Zarzycki.

22 kwietnia godz. 17:00 - Przeciszów, Podlesie 94
Przeciszovia Przeciszów - Orzeł Witkowice 4:0 (Bartosz Hutny - 15', Krzysztof Mycyk - 30', Jarosław Chowaniec - 72', Rafał Sergiel - 83')

Przeciszovia Przeciszów: Marcin Kościelnik (1), Jarosław Chowaniec (4, do 85'), Bartosz Hutny (2), Krystian Kułas (7), Jacek Kwadrans (20, do 50'), Tomasz Migdałek (14), Krzysztof Mycyk (17), Adrian Pawela (3), Rafał Sergiel (9), Łukasz Szafraniec (6), Michał Tobik (11). Rezerwa: Dawid Szpiegla (19, od 85'), Łukasz Zawadzki (8, od 50'). Trener: Jarosław Chowaniec.
Orzeł Witkowice: Jarosław Wróbel (1), Arkadiusz Achinger (18), Zygmunt Bąba (14), Mateusz Gołębiowski (10), Damian Jedliński (2), Damian Jekiełek (9, do 80'), Mateusz Konefał (13), Konrad Matonóg (4, do 60'), Szymon Śliwa (3, do 25'), Waldemar Szypuła (7), Piotr Wysogląd (17). Rezerwa: Dawid Nowowiejski (12), Patryk Bogunia (15, od 80'), Łukasz Konefał (11), Seweryn Łochański (8, od 60'), Zbigniew Mitoraj (6, od 25'). Trener - Szymon Śliwa.

 

Pozostałe mecze oświęcimskiej klasy A:

  • Zaborzanka Zaborze - Zatorzanka Zator (sobota) 0:2
  • Solavia Grojec - LKS Rajsko (niedziela) 0:3
  • Strumień Polanka Wielka - Górnik Brzeszcze (niedziela) 2:2
  • LKS Bobrek - LKS Gorzów (niedziela) 4:1

Tabela:

Poz.
Zespół
Mecze
Punkty
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Bilans
1.
Zatorzanka Zator
 17
 47
 15
 2
 0
50:13
 37
2.LKS Rajsko 17 46 15 1 1
59:9
 50
3.TS Hejnał Kęty 17 34 11 1 5
50:24
 26
4.
LKS Bobrek
 17
 29
 9
 2
 6
50:27
 23
5.
Górnik Brzeszcze
 17
 29
 8
 5
 4
33:23
 10
6.Strumień Polanka Wielka 17 28 8 4 5
40:30
 10
7.
Przeciszovia Przeciszów
 17
 23
 7
 2
 8
32:34
-2
8.
Soła Łęki
 17
 19
 6
 1
 10
35:39
-4
9.
Zaborzanka Zaborze
 17
 18
 5
 3
 9
22:45
-23
10.
Skawa Podolsze
 17
 17
 5
 2
 10
24:46
-22
11.
Orzeł Witkowice
 17
 16
 5
 1
 11
23:50
-27
12.
Solavia Grojec
 17
 14
 3
 5
 9
30:42
-12
13.
Zgoda Malec
 17
 14
 4
 2
 11
26:48
-22
14.
LKS Gorzów
 17
 7
 2
 1
 14
20:64-44

 ---

22 kwietnia godz. 16:00, Nowa Wieś, ul. św. Floriana 68
Niwa Nowa Wieś - Cedron Brody 3:0 (Lucjan Stawowczyk - 50', Adam Żmuda - 64', Mariusz Piskorek - 73')

Niwa NW: Paweł Szczepańczyk (1), Grzegorz Bogdan (13, do 80'), Sebastian Deska (15, do 70'), Wojciech Góral (16), Piotr Klimczyński (7), Dominik Merta (8, do 80'), Mariusz Piskorek (10), Lucjan Stawowczyk  (11), Konrad Zięba (18), Adam Żmuda (9), Kamil Żmuda (4). Rezerwa: Konrad Bączek (19, od 80'), Paweł Flis (14, od 70'), Bartłomiej Zwaryczuk (17, od 80'). Trener: Kamil Żmuda.
Cedron Brody: Marcin Pawłowski (31), Mateusz Bogacz (18), Marcin Filipek (17, do 60'), Daniel Klimas (2), Patryk Kowalówka (16), Łukasz Kryjak (10), Konrad Łęźniak (8), Paweł Osiecki (6), Adrian Stanisławczyk (4, do 37'), Szymon Szydłowski (13, do 60'), Ireneusz Ziaja (9). Rezerwa: Marek Szuba (1), Józef Boczkaja (11, od 60'), Hubert Paździorko (7, od 60'), Krzysztof Płaczek (14, od 37'). Trener: Marek Szuba.

Wyniki pozostałych rozgrywek 21 kolejki oświęcimskiej klasy okręgowej:

  • Nadwiślanin Gromiec - LKS Żarki (sobota) 5:0
  • Kalwarianka Kalwaria Zebrz. - Górnik Libiąż (sobota) 1:4
  • Victoria Zalas - LKS Jawiszowice (sobota) 0:5
  • Garbarz Zembrzyce - Brzezina Osiek (sobota) 1:1
  • UKS KS Chełmek - Halniak Maków Podhalański (sobota) 2:1
  • Dąb Paszkówka - Tempo Białka (niedziela) 0:3
  • Orzeł Ryczów - Zagórzanka Zagórze (niedziela) 2:1

Tabela

Poz.
Zespół
Mecze
Punkty
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Bilans
1.Orzeł Ryczów 21  52 16 4 1
61:19
 42
2.Nadwiślanin Gromiec 21 43 13 4 4
51:19
 32
3.
Tempo Białka
 21
 40
 12
 4
 5
53:32
 21
4.
LKS Niwa Nowa Wieś
 21
 39
 11
 6
 4
51:29
 22
5.
LKS Jawiszowice
 21
 38
 10
 8
 3
60:19
 41
6.
UKS KS Chełmek
 21
 38
 10
 8
 3
44:17
 27
7.Garbarz Zembrzyce 21 36 11 3 7
36:29
 7
8.
Brzezina Osiek
 21
 32
 9
 5
 7
35:30
 5
9.
Cedron Brody
 21
 29
 9
 2
 10
26:42
-16
10.
Halniak Maków Podhalański
 21
 28
 8
 4
 9
37:39
-2
11.
Zagórzanka Zagórze
 21
 22
 6
 4
 11
35:40
-5
12.
LKS Żarki
 21
 18
 5
 3
 13
30:51
-21
13.
Kalwarianka Kalwaria Zebrz.
 21
 17
 5
 2
 14
26:60
-34
14.
Victoria Zalas
 21
 15
 5
 0
 16
33:73
-40
15.
Dąb Paszkówka
 21
 13
 3
 4
 14
25:58
-33
16.
Górnik Libiąż
 21
 12
 3
 3
 15
22:68
-46

 ---

22 kwietnia godz. 17:00 - Bulowice, ul. Sportowa 1
LKS Bulowice - Korona Harmęże 1:0 (Jakub Ochmanek - 90'+4) 

LKS Bulowice: Andrzej Wojtyła (1), Krzysztof Kopytko (9, do 70'), Rafał Michalak (7), Rafał Michalak (8), Krzysztof Mrzygłód (11), Jakub Ochmanek (6), Rafał Rusek (10), Maciej Sienkiewicz (16, do 75'), Mateusz Surma (14), Przemysław Waligórski (2), Mateusz Wantoła (13, do 65'). Rezerwa: Rafał Hrapkowicz (46), Adrian Nowak (19, od 65'), Daniel Peszel (5, od 75'), Zbigniew Piekiełko (20, od 70'). Trener: Grzegorz Wysogląd.  
Korona Harmęże: Marcin Nycz (12), Tomasz Dudkiewicz (3, do 70'), Patryk Forma (9), Krzysztof Majewski (2), Łukasz Pachacz (15), Karol Podbiał (23), Michał Rochowiak (5), Mariusz Skiernik (11), Cezary Tyran (7), Sławomir Zając (14), Dawid Zieliński (8). Rezerwa: Jakub Firszt (13, od 70'), Daniel Szyka (1). Trener: Sławomir Obrobiński.


Wyniki pozostałych rozgrywek 10 kolejki oświęcimskiej klasy B
:

  • Puls Broszkowice - Sygnał Włosienica (sobota) 1:0
  • LKS Palczowice - Iskra Brzezinka (sobota) 1:1
  • LKS Głębowice - LKS Poręba Wielka (niedziela) 2:2
  • Pogórze Gierałtowice - LKS Piotrowice (niedziela) 1:1 

Tabela:

Poz.
Zespół
Mecze
Punkty
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Bilans
1.LKS Bulowice 10  24 8 0 2
27:15
 12
2.Sygnał Włosienica 10 18 5 3 2
21:13
 8
3.
LKS Piotrowice
 10
 15
 4
 3
 3
16:12
 4
4.
Puls Broszkowice
 10
 15
 4
 3
 3
17:14
 3
5.
Iskra Brzezinka
 10
 14
 3
 5
 2
13:10
 3
6.
LKS Głębowice
 10
 14
 4
 2
 4
21:23
-2
7.LKS Poręba Wielka 10 12 3 3 4
19:20
-1
8.
Pogórze Gierałtowice
 10
 11
 3
 2
 5
18:23
-5
9.
LKS Palczowice
 10
 8
 2
 2
 6
16:21
-5
10.
Korona Harmęże
 10
 7
 2
 1
 7
12:29-17

Odsłony: 1330
Autor Publikacji: Szymon Borowczyk, Data Publikacji: 2017-04-22 , Godzina Publikacji: 14:14-19:00

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Napisz do redakcji

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel:
Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717
Aneta Szopa, tel. 695 182 876
(33) 844 86 88 


e-mail:
redakcjakety@gmail.com

© 2015, Urząd Gminy Kęty