Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

II sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej – relacja

1 lutego 2017 r. o godzinie 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Kęty odbyła się II sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej. W obradach uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych a także przybyli goście.

Na początku sesji odbyło się uroczyste ślubowanie radnych, którzy nie mogli uczestniczyć w sesji inauguracyjnej. Po wysłuchaniu słów roty, radne: Drabińska Anna i Wadoń Agnieszka, wypowiadając słowo – ślubuję! przystąpiły oficjalnie do składu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach II kadencji.

W dalszej kolejności radni wysłuchali informacji Przewodniczącego Rady o działaniach w okresie międzysesyjnym. Sporo uwagi poświęcono współpracy z czasopismem „Kęczanin”. W sesji uczestniczyła Redaktor Naczelna czasopisma - Ewelina Sadko oraz Dyrektor Domu Kultury - Sylwia Brzozowicz, która przedstawiła młodzieży plan wydarzeń na rok 2017, zachęcając jednocześnie radnych do aktywnego udziału w imprezach przygotowywanych przez kęcki Dom Kultury.

Radni podjęli również pierwszą w tym roku uchwałę określającą zakres prac Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach na rok 2017.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wideo relacją: 

 

 

 

Artur Christ / fot. Barbara Kuźma-Suazo Odsłony: 1647
Autor Publikacji: , Data Publikacji: , Godzina Publikacji:

Kęty w obiektywie...