Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

IX sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach – relacja

W środę 22 czerwca 2016 r. o godzinie 13:00 w sali sesyjnej kęckiego magistratu odbyła się ostatnia, przedwakacyjna sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej. Tradycyjnie w obradach uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych oraz zaproszeni goście.

Sesja odbyła się zgodnie z porządkiem obrad. Radni w trakcie posiedzenia wysłuchali trzech przemówień.

Anna Marek - kierownik Świetlicy Środowiskowej w Kętach im. hm. Bronisławy Zbylut, pokrótce przybliżyła radnym działalność i ofertę placówki. Wstępnie ustalono, że współpraca młodzieżowej rady ze świetlicą środowiskową skupiać się będzie w główniej mierze na wolontariacie. Następnie głos zabrał Dyrektor Wydziału Infrastruktury Społecznej Tomasz Bielecki, który uzupełnił wypowiedź kierownik świetlicy o informacje dotyczące świetlic młodzieżowych w gminnych sołectwach.

Jednym z najbardziej interesujących punktów sesji była informacja kierownik Działu Programowo-Animacyjnego Domu Kultury w Kętach Małgorzaty Kasolik-Piechy, dotycząca Dni Kęt 2016, które odbędą się w terminie 15-17 lipca. Szczegółowy plan imprezy znajduje się na stronie Domu Kultury –tutaj-.

W trakcie sesji nie zabrakło zapytań i interpelacji do burmistrza, które dotyczyły m.in. problemu palenia w miejscach publicznych, ukwiecenia kęckiego Rynku w ramach wygranego konkursu czy decyzji dotyczącej zakazu wjazdu dla cyrków ze zwierzętami.

Zapraszamy do zapoznania się z wideo relacją!

 

 

 

 

Artur Christ Odsłony: 4394
Autor Publikacji: , Data Publikacji: , Godzina Publikacji:

Kęty w obiektywie...