Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

„Kęty świecą przykładem” we wszystkich kolorach tęczy!

Przypominamy, że wciąż trwa akcja „Kęty świecą przykładem”, w ramach której rozdajemy odblaski poprawiające widoczność niechronionych uczestników ruchu – pieszych i rowerzystów.

Odblaskowa inicjatywa, którą w roku 2017 zainicjował Wydział Rozwoju UG Kęty, ma na celu poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach i zniwelowanie liczby wypadków, do których niestety wciąż dochodzi, nawet w miejscach teoretycznie bezpiecznych (np. przy zjazdach ze ścieżek rowerowych, na przejściach dla pieszych itp.).

Wszyscy zainteresowani pobraniem odblasków mogą otrzymać je nieodpłatnie w Wydziale Rozwoju Urzędu Gminy Kęty (Rynek 7, parter, pokój nr 1).

Uwaga! W urzędowym magazynie pojawiła się nowość – logowane herbem Gminy Kęty opaski w niemal wszystkich kolorach tęczy! Nie zabrakło odcieni dla małych modnisi (róż i fiolet), mocnych, intensywnych barw (czerwień, neonowy żółty i soczysta zieleń) oraz klasycznych, pasujących do wszystkiego kolorów (srebrne szarości). Serdecznie zapraszamy!

Paletę barw wybrali internauci, głosujący w facebookowej ankiecie zamieszczonej na funpage’u Gminy Kęty oraz mieszkańcy, którzy pojawili się w Wydziale Rozwoju osobiście, by pobrać odblaski. Dziękujemy za wszystkie Państwa komentarze i sugestie!
Akcja „Kęty świecą przykładem” odbywa się pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.Odsłony: 1093
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2019-02-07 , Godzina Publikacji: 11:32

Kęty w obiektywie...