Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Koniec z obiecankami, czas na działanie! W Kętach Podlesiu wreszcie ruszy budowa sali

Koniec z obiecankami, czas na działanie! W Kętach Podlesiu wreszcie ruszy budowa sali

Na tę informację uczniowie, nauczyciele i mieszkańcy Kęt Podlesia czekali od 10 lat. Przez ostatnią dekadę słyszeli jedynie zapewnienia, że obok Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 powstanie sala gimnastyczna i na obietnicach się kończyło. Jak się jednak okazuje – wszystko się da jak się chce, a budowa sali rozpocznie się jeszcze w tym roku! Burmistrz Gminy Kęty dziś podpisał ogłoszenie o przetargu na wykonanie tego zadania.

Przedmiotem zamówienia jest budowa sali gimnastycznej z zapleczem przy Zespole Szkolno – Gimnazjalnym nr 3 w Kętach Podlesiu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną z zagospodarowaniem przyległego terenu, instalacjami i przyłączami oraz budowa miejsc postojowych. Niniejszy przetarg obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z dobudową do ZSG sali gimnastycznej z trybunami składanymi o wymiarach wewnętrznych boiska 22,75 m na 34,40 m wraz z zapleczem socjalno – magazynowym, pomieszczeniami gospodarczymi i technicznymi. Kubatura projektowanej budowy wynosi 13.785,00 m3. Projektowany obiekt połączono łącznikiem z istniejącym budynkiem szkoły. Ponadto zaprojektowano pomieszczenia towarzyszące takie jak szatnie, sanitariaty, magazyn sprzętu gimnastycznego i sportowego, pokój trenera, siłownię/salę fitness, kotłownię oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Zaplecze sali gimnastycznej przewidziano dla czterech grup i przystosowano dla osób niepełnosprawnych.

- To jest kolejna gigantyczna inwestycja w Kętach Podlesiu - po remoncie ul. Żeromskiego - którą dotychczas tylko obiecywano – mówi Krzysztof Jan Klęczar, burmistrz Gminy Kęty. – My pokazujemy, że liczą się realne działania, które w efekcie zamieniają obietnice w fakty – dodaje.

Odsłony: 3532
Autor Publikacji: Ewelina Sadko, Data Publikacji: 2017-03-10 , Godzina Publikacji: 12:25

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717
Aneta Szopa, tel. 695 182 876

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty