Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Konkurs "Mieszkam-TU.eu - mądre pomysły na mądre miasto"

Fundacja Napraw Sobie Miasto organizuje konkurs "Mieszkam-TU.eu - mądre pomysły na mądre miasto". Ma on na celu promocję najbardziej inspirujących projektów, realizowanych w Polsce z budżetów obywatelskich. Do 28 lutego 2017 r. można zgłaszać swoje projekty w formie 3-minutowych filmów lub prezentacji.

 

Uczestnicy

W konkursie mogą startować wszyscy mieszkańcy, których zgłoszony projekt został wybrany w ramach budżetu obywatelskiego do realizacji w 2017 r. Inwestycje sfinansowane z budżetów obywatelskich mogą również zgłaszać przedstawiciele samorządów pod warunkiem ich ukończenia do końca 2016 r. Udział jest BEZPŁATNY!

Jury

Dotychczas w jury konkursu zasiadali m.in. Jerzy Buzek - premier i eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego, Paweł Soloch - szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Marcin Gerwin - inicjator budżetów obywatelskich w Polsce, Rafał Kerger – Portal Samorządowy, Joanna Erbel - działaczka miejska, Ewa Stokłuska – Pracownia „Stocznia”.

Finał

Finały konkursów odbywają się na przełomie maja i czerwca w trakcie trwania Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Biorą w nim udział nagrodzeni, członkowie jury oraz przedstawiciele samorządów i mieszkańców. Nagrodami są środki na internetową promocję pomysłów, sprzęt elektroniczny i statuetki, zaprojektowane przez Wzorro Design.

Więcej szczegółów na: mieszkam-tu.naprawsobiemiasto.eu.Odsłony: 875
Autor Publikacji: Fundacja Napraw Sobie Miasto, Data Publikacji: 2017-02-20 , Godzina Publikacji: 12:28

Kęty w obiektywie...