Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Konkurs modelarski EkoModel

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o drugiej edycji konkursu EkoModel organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Jest to konkurs modelarski, polegający na wykonaniu modelu EKO instalacji dla domu jedno lub wielorodzinnego. Zadaniem w tej edycji jest przedstawienie przydomowej oczyszczalni ścieków. Konkurs adresowany jest do wszystkich środowisk zainteresowanych twórczością modelarską, którym bliskie są tematy ekologiczne.

Fundacja BOŚ chce zainteresować tematem uczniów szkół wszystkich szczebli, podopiecznych domów kultury i warsztatów terapii zajęciowej oraz wszystkie osoby, korzystające z usług instytucji samorządowych. Organizatorom szczególnie zależy na zainteresowaniu tematem osób ze środowisk wykluczonych.

Do zdobycia jest szereg wartościowych nagród, o które warto zawalczyć. Fundacja BOŚ chce, aby wysiłek włożony w stworzenie prac został doceniony przez jak najszersze grono osób, więc nagrodzone makiety zostaną opisane danymi autora i szeroko eksponowane w celach edukacyjnych.

Rejestracja trwa do 30 września 2017 r, natomiast prace można przesyłać do 30 listopada 2017 r.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć pod adresem: ekomodel.fundacjabos.pl.

 Odsłony: 596
Autor Publikacji: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Środowiska, Data Publikacji: 2017-08-11 , Godzina Publikacji: 09:47

Kęty w obiektywie...