Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

„Konkurs z klimatem”

W związku z ogłoszeniem KONKURSU dla uczestników indywidualnych oraz towarzyszącemu mu PLEBISCYTOWI DLA GMIN pn. „Konkurs z klimatem”, organizowanym przez TAURON Sprzedaż Sp. z o.o., zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Kęty i nie tylko do uczestnictwa w konkursie.

Konkurs potrwa do 13 sierpnia 2017 r.

Uczestnicy indywidualni mogą wziąć udział w konkursie za pośrednictwem strony:
oddychajpowietrzem.pl/konkurs

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu jak najlepszej, najciekawszej i najbardziej kreatywnej porady ekologicznej. Prace konkursowe można zgłaszać poprzez:

  • udzielenie porady słownie – maksymalnie 900 znaków, wliczając w to spacje i znaki specjalne albo
  • przesłanie filmu o czasie trwania wynoszącym maksymalnie 30 sekund, w rozmiarze nie większym niż 10 MB oraz w formacie mp4 lub avi albo
  • przesłanie zdjęcia w rozmiarze nie większym niż 2 MB oraz w formatach: image/gif, image/jpeg, image/jpg, image/*png, application/*pdf, application/msword.

Pula nagród dla uczestników indywidualnych to 5400 czujników czadu. Czujniki czadu będą losowane cotygodniowo do czasu zakończenia konkursu (13 rund). W każdej kolejnej turze można ponownie wziąć udział w konkursie, a tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Każdy, kto gra o nagrodę indywidualną, może oddać głos na wybraną przez siebie gminę. Dzięki Państwa głosom 4 przedszkola z terenu gminy Kęty mogą otrzymać oczyszczacze powietrza. W przypadku wygranej trafią one do przedszkola nr 8 i 9 w Kętach, przedszkola w Nowej Wsi oraz przedszkola w Bielanach.

GRAJĄC O NAGRODĘ DLA SIEBIE, GRASZ TEŻ O NAGRODY DLA GMINNYCH PRZEDSZKOLI!!!
Odsłony: 1306
Autor Publikacji: Wydział Środowiska i Przedsiębiorczości, Data Publikacji: 2017-06-09 , Godzina Publikacji: 07:52

Kęty w obiektywie...