Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Liga Dżentelmenów na Dniach Kęt z wyjątkową NIESPODZIANKĄ!!!

W najbliższą sobotę, 16 czerwca, tuż przed koncertem gwiazdy tegorocznych Dni Kęt - zespołu WILKI, na plenerowej scenie wystąpią wyjątkowi artyści!!!

LIGA DŻENTELMENÓW – to niezwykły projekt stworzony przez Piotra Wojtyczka - muzyka, autora piosenek, wokalistę zespołu PM2 Collective, animatora oraz twórcę KĘCKICH NOCY ROCKOWYCH. A tak prywatnie, jak sam o sobie mówi - niepoprawny muzyczny marzyciel i „układacz” piosenek :)

W tym roku muzycy przygotowali dla Was prawdziwą niespodziankę!

Na scenie wraz z LIGĄ DŻENTELMENÓW wystąpi dwoje bardzo młodych i dobrze zapowiadających się artystów.

Kto to będzie? Dowiecie się już w sobotę!

- LIGA DŻENTELMENÓW to projekt, mający na celu propagowanie twórczości muzycznej, muzyki niezależnej, alternatywnej, jak również muzyki mainstreamowej. Wartością dodaną jest promocja młodych i zdolnych ludzi. LIGA DŻENTELMENÓW to spotkanie na jednej scenie lokalnych muzyków, na co dzień grających w różnych zespołach i ich ukłon w stronę dorobku polskiej twórczości – mówi Piotr Wojtyczek. - Na jednym koncercie w koalicji wystąpią obok siebie muzycy znani i doświadczeni oraz ci, rozpoczynający dopiero swoją drogę artystyczną – podkreśla, dodając, że w tym roku LIGA DŻENTELMENÓW zagra w rockandrollowej odsłonie.

Dyrygentem LIGI DŻENTELMENÓW jest Remigiusz Hadka, muzyk ZGREDY BILLIES, multiinstrumentalista, nauczyciel, aranżer oraz właściciel studia nagrań FEEL' N' GOOD. Remigiusz to przedstawiciel nurtu „perfekcjonistycznego” z licencją na sukces :)

W 2018 roku Dżentelmenami LIGI będą również:

- Andrzej Trojak, znany i ceniony muzyk, poeta, bart. Swoją karierę szaleńczo rozpędził jeszcze w latach 90 - tych w zespole Grupa Furmana. Spod jego pióra wyszły takie przeboje jak np., „ETZ-ta”, ”Opony” czy „Modlitwa wracających”. Obecnie Trojak to wizytówka ZGREDY BILLIES
I ANDRZEJ TROJAK BAND.

- Za perkusją tej osobliwej machiny zasiądzie „Profesor” Damian Drzymała, nauczyciel
w żywieckiej szkole muzycznej. Muzyk, tak ceniony w środowisku muzycznym, że nie sposób wymienić wszystkich projektów, w których brał udział. Nadmienić trzeba choćby fakt, że sam Penderecki, nie wyobrażał sobie sekcji rytmicznej bez Drzymały.

- W „loży basów” stanie Kamil Jabłoński, basista i wokalista zespołu BRECHT. Muzyk mający na swoim koncie udział w wielu projektach artystycznych. Kamil Jabłoński to młoda krew w LIDZE DŻENTELMENÓW i petarda sekcji rytmicznej tego projektu.

Oraz, jak już wspomnieliśmy na początku -  NIESPODZIANKA!!!

Na scenie wraz z LIGĄ DŻENTELMENÓW wystąpi dwoje bardzo młodych i dobrze zapowiadających się artystów. Ale to na razie tajemnica...

Odsłony: 2071
Autor Publikacji: kf/Piotr Wojtyczek, Data Publikacji: 2018-06-12 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty