Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Lista laureatów V Beskidzkiego Festiwalu Tańca

Lista laureatów V Beskidzkiego Festiwalu Tańca

W dniach 24-25.02.2018 r. odbył się V Beskidzki Festiwal Tańca pod patronatem  Burmistrza Gminy Kęty oraz honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.

Poniżej prezentujemy wyniki z drugiego dnia festiwalu- V Przeglądu Tańca Nowoczesnego. Dziękujemy uczestnikom za przybycie, a zwycięzcom gratulujemy!

Obszerną relację z przebiegu tego wyjątkowego festiwalu oraz galerię zdjęć prezentowaliśmy <TUTAJ> oraz <TUTAJ>.

 

BLOK I

 

JAZZ SOLIŚCI do 12 lat

I m-ce: Maja Cybulska ze szkoły tańca D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Adrianna Patłaszyńska

II m-ce: Paulina Cichy, Szkoła Tańca CUBANA z Bielska-Białej, instruktor: Ola Jurczak

III m-ce: Kaja Borowiec, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik i Paulina Bester/Aneta Bury

IV m-ce: Zofia Lorenc, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Paweł Michno

V m-ce: Maja Machnicka, Szkoła Tańca CUBANA z Bielska-Białej, instruktor: Ola Jurczak

VI m-ce: Marcin Szamota, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor: Dominika Cybulska

 

JAZZ DUETY do 12 lat

I m-ce: Maja Cybulska i Zofia Lorenc, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor: Dominika Cybulska

II m-ce: Kinga Stolarczyk i Emilia Brandys, GRAWITACJA Dance Academy z Oświęcimia, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/ Patrycja Keller-Wykręt

III m-ce: Julia Kohut i Iwona Sitek, Studio Tańca RELEVE – Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak

IV m-ce: Alicja Dziuba i Nadia Kiermacz, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin

V m-ce: Malwina Mikusek i Klaudia Marek, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin

VI m-ce: Nina Żarow i Maja Baranowska, Szkoła Tańca CUBANA z Bielska-Białej, instruktor: Ola Jurczak

 

JAZZ GRUPY do 12 lat

I m-ce: Formacja ze Szkoły Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Ewa Czubińska

II m-ce: PERŁY, Studio Tańca RELEVE – Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak

III m-ce: Rewia Dziecięco-Młodzieżowa DINO – Grupa MAŁE DINO, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO z Andrychowa, instruktor: Stefania Mrawczyńska i Danuta Mrawczyńska

IV m-ce: CRAZY KIDS, ZSS w Roczynach, instruktor: Sylwia Balon

V m-ce: Rewia Dziecięco-Młodzieżowa DINO – Grupa DINUSIE 1, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO z Andrychowa, instruktor: Stefania Mrawczyńska i Danuta Mrawczyńska

 

HIP HOP SOLIŚCI do 12 lat

I m-ce: Dominika Glajcar, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

II m-ce: Martyna Bogdanowicz, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

III m-ce: Maria Rzepka, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada

IV m-ce: Emilia Król, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada

V m-ce: Amelia Grycz, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

 

HIP HOP DUETY do 12 lat

I m-ce: Antonina Szott i Magdalena Michalak, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

II m-ce: Maja Matusik i Tola Gabryś, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

III m-ce: Maja Hrapkowicz i Martyna Ryłko, Dom Kultury w Kętach, instruktor: Katarzyna Nycz

IV m-ce: Martyna Sztuchlik i Roxana Kopiec, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

V m-ce: Gabriela Kądziołka i Julia Biłko, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

VI m-ce: Julia Korus i Julia Merchut, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada

VII m-ce: Szymon Padło i Oskar Góral, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada

 

HIP HOP GRUPY do 12 lat

I m-ce: GRW KIDS, GRAWITACJA Dance Academy z Oświęcimia, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/ Piotr Kapusta

II m-ce: SZOK DZIECI, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

III m-ce: AXEL BANG, SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka i Zuzanna Raczyńska

IV m-ce: SZOK POTWORKI, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Barbara Pieroń

V m-ce: COOKIE BEAT MINI, Dom Kultury w Kętach, instruktor: Katarzyna Nycz

 

SHOW DANCE SOLIŚCI do 12 lat

I m-ce: Amelia Szałęga, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paulina Bester

II m-ce: Karolina Olszewska, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Agnieszka Wójcik-Dziadosz

III m-ce: Kaja Borowiec, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor: Izabela Wójcik

 

SHOW DANCE DUETY do 12 lat

I m-ce: Amelia Szałęga i Karolina Olszewska, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paulina Bester

II m-ce: Maja Wawrzyczny i Martyna Maksymiuk, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

III m-ce: Tatiana Wrona i Inzez Garczarek, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin

 

SHOW DANCE GRUPY do 12 lat

I m-ce: SZOK ART DZIECI, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

II m-ce: RDS ONE, ROYAL Dance Studio, Trzebinia, instruktor: Sylwia Wijas

III m-ce: SZOK DZIECI, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

IV m-ce: FIGIEL, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin

 

BLOK II

 

JAZZ SOLIŚCI 13-15 lat

I m-ce: Wanessa Bednarz, MDK Rzeszów, instruktor/choreograf: Katarzyna Łukowicz/Paweł Michno

II m-ce: Nadia Śliwa, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Adrianna Patłaszyńska

III m-ce: Nadia Sikora, Studio Tańca RELEVE – Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak

IV m-ce: Liwia Wołek, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Maciej Cierzniak

V m-ce: Maja Wolak, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Paweł Michno

 

JAZZ DUETY 13-15 lat

I m-ce: Maja Wolak i Amanda Bociąga, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor: Dominika Cybulska

II m-ce: Nina Gawlak i Martyna Bednarczyk, Studio Tańca RELEVE – Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak

III m-ce: Maja Sobol i Olga Sobol, Szkoła Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Ola Jurczak

IV m-ce: Paulina Mańczyk i Ola Zinkowska, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin

V m-ce: Natalia Holona i Wiktoria Kuchcik, DK w Rybniku-Niedobczycach, instruktor: Martyna Jarosz

VI m-ce: Kamila Saferba i Zuzanna Młynarczyk, GOK w Wieprzu, instruktor: Anna Rudek i Justyna Kozioł

 

HIP HOP SOLIŚCI 13-15 lat

I m-ce: Weronika Osińska, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor: Patrycja Keller-Wykręt

II m-ce: Milena Bertin, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

III m-ce: Nina Czaja, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

IV m-ce: Natalia Kumięga, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada

V m-ce: Pola Gibiec, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

 

HIP HOP DUETY 13-15 lat

I m-ce: Weronika Osińska i Ewa Mrzygłód, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt

II m-ce: Paulina Ryłko i Sara Glajcar, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

III m-ce: Pola Gibiec i Milena Bertin, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

IV m-ce: Natalia Kumięga i Emilia Król, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada

 

HIP HOP GRUPY 13-15 lat

I m-ce: SZOK JUNIORZY, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

II m-ce: GRW TEENS, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Piotr Kapusta

III m-ce: COOKIE BEAT, Dom Kultury w Kętach, instruktor: Katarzyna Nycz

IV m-ce: RDS KING, ROYAL Dance Studio, Trzebinia, instruktor: Sylwia Wijas

V m-ce: BOUNTY CREW, FUNKY FREE Dance Studio Kraków, instruktor: Magdalena Gołąb

VI m-ce ex aequo:

MASTER OF HIP HOP, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada
DARK CREW, FUNKY FREE Dance Studio Kraków, instruktor: Diana Król
IMPULS TEAM, Studio Tańca i Fitness IMPULS z Wadowic, instruktor: Natalia Widlarz
UNLIMITED,  Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor

 

SHOW DANCE SOLIŚCI 13-15 lat

I m-ce: Nadia Śliwa, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paweł Michno

II m-ce: Wanessa Bednarz, MDK Rzeszów, instruktor/choreograf: Katarzyna Łukowicz/Paweł Michno

III m-ce: Oliwia Szela,  Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paweł Michno

IV m-ce: Kinga Janik, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin

V m-ce: Sandra Wierzgoń, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

VI m-ce: Karina Zimny, SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka

VII m-ce: Oliwia Wygoda, SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, instruktor: Sylwia Wijas

 

SHOW DANCE DUETY 13-15lat

I m-ce: Nadia Śliwa i Oliwia Szela, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik, Paulina Bester/Paweł Michno

II m-ce: Kornelia Kłys i Martyna Josypów, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Agnieszka Wójcik-Dziada

III m-ce: Wiktoria Groborz i Kinga Janik, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin

 

SHOW DANCE GRUPY 13-15 lat

I m-ce: MINI FORMACJA SOUL DANCE JUNIORZY, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik, Edyta Mędrek-Śliwa/Paweł Michno

II m-ce: FORMAT, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin

III m-ce: PERŁY, Studio Tańca RELEVE, Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak

IV m-ce: AXEL SHOW, SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka i Sylwia Wijas

V m-ce: SZOK JUNIORZY, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

VI m-ce: EXTREME, GOK w Polance Wielkiej, instruktor: Anna Dębska

 

BLOK III

 

JAZZ SOLIŚCI pow. 15 lat

I m-ce: Małgorzata Szczepańska, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor: Dominika Cybulska

II m-ce: Izabela Mazur, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik, Paula Bester/Paweł Michno

III m-ce: Klaudia Rąba, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt

IV m-ce: Aleksandra Tobiczyk, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt

V m-ce: Gloria Armata, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt

 

JAZZ GRUPY pow. 15 lat

I m-ce: GRW JAZZ ONE, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt

II m-ce: IMAGINE, Szkoła Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Ola Jurczak

III m-ce: REWIA DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWA DINO, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO w Andrychowie, instruktor: Sylwia Balon i Danuta Mrawczyńska

 

DUETY pow. 15 lat

I m-ce: Izabela Mazur i Paulina Bester, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor: Aneta Bury

II m-ce: Natasza Karoń i Zuzanna Wites, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Luciano di Natale

III m-ce: Gloria Armata i Maryla Podlasek, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paulina Bester

IV m-ce: Wiktoria Grzesło i Patrycja Grzesło, GOK w Polance Wielkiej, instruktor: Anna Dębska

V m-ce: Wiktoria Kruczek i Daria Cebula, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka

VI m-ce: Gabriela Zajączek i Maja Jeżowska, CHERRY Fitness Club Kęty, instruktor: Sylwia Walczak

 

HIP HOP SOLIŚCI pow. 15 lat

I m-ce: Aleksandra Burliga, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka

II m-ce: Wiktoria Kruczek, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie, instruktor: Sylwia Wijas

III m-ce: Gabriela Zajączek, CHERRY Fitness Club Kęty, instruktor: Sylwia Walczak

IV m-ce: Majka Jeżowska, CHERRY Fitness Club Kęty, instruktor: Sylwia Walczak

 

HIP HOP GRUPY pow. 15 lat

I m-ce: NO LIMITS, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak

II m-ce: SO WHAT??, Szkoła Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Dorota Rychta

III m-ce: AXEL CREW, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka i Sylwia Wijas

IV m-ce: GRW TEAM, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Natalia Borek

V m-ce: BLACK ROYAL, FUNKY FREE Dance Studio Kraków, instruktor: Magdalena Gołąb

VI m-ce: REWIA DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWA DINOBOYS, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO w Andrychowie, instruktor: Sylwia Balon i Danuta Mrawczyńska

 

SHOW DANCE GRUPY pow. 15 lat

I m-ce: SOUL DANCE, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paweł Michno

II m-ce: IMAGINE, Szkoła Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Ola Jurczak

III m-ce: REWIA DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWA, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO w Andrychowie, instruktor: Stefania Mrawczyńska i Danuta Mrawczyńska

IV m-ce: SZOK ART, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Oliwia Groborz

 

 

Odsłony: 850
Autor Publikacji: Dom Kultury w Kętach /aSz, Data Publikacji: 2018-03-02 , Godzina Publikacji: 9:50

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Wrzesień, 2018
  P W Ś C P S N
35 1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty