Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Mikołajkowy bieg Kęckich Harpaganów

W sobotę, 9 grudnia, Kęckie Harpagany zorganizowały kolejny Bieg Mikołajkowy w ramach corocznej akcji „Pomaganie przez bieganie”. Tym razem kęccy biegacze postanowili pomóc zwierzętom ze schroniska OTOZ w Oświęcimiu, by, jak sami podkreślali, „te święta zwierzaczki mogły spędzić w cieple i zjeść coś dobrego”.

Zebrane dary, wśród których nie zabrakło karmy, różnego rodzaju akcesoriów i rzeczy potrzebnych do opieki nad zwierzętami, zostały przekazane do schroniska. Biegacze dziękują wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki.

W tegorocznym biegu sportowcom towarzyszyły psiaki ze schroniska. Kto wie, może dzięki spędzonym wspólnie chwilom, znajdą one nowych opiekunów…

To już kolejna inicjatywa biegających pomocników Świętego Mikołaja. W latach poprzednich organizowali oni zbiórki prezentów dla dzieci, m.in. podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej oraz Świetlicy Środowiskowej w Kętach. Jako grupa włączają się również w pomoc w ramach Szlachetnej Paczki, przygotowując paczki dla potrzebujących rodzin oraz inne działania charytatywne.

Pomagając przez bieganie zachęcają do otwarcia się na potrzeby innych, promując jednocześnie zdrowy i aktywny sposób spędzania wolnego czasu.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu facebook Kęckich Harpaganów.


Odsłony: 867
Autor Publikacji: Kamilla Frysztacka, Data Publikacji: 2017-12-10 , Godzina Publikacji: 17:30

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Napisz do redakcji

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel:
793 330 999
605 168 717

(33) 844 86 88 


e-mail:
ewe.sadko@gmail.com

kamafrysz@gmail.com

© 2015, Urząd Gminy Kęty