Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach w Lekkoatletyce

13 czerwca na przyszkolnych obiektach sportowych kęckiej ,,Dwójki” odbyły się drugie w tym roku szkolnym zawody lekkoatletyczne dla uczniów SP 2 z klas IV –VII. Zawody zorganizowały Pani Małgorzata Mrozik i Joanna Gruszka, a w sprawnym przeprowadzeniu i sędziowaniu pomogli im pozostali nauczyciele wychowania fizycznego oraz uczniowie starszych klas.

Dzieci rywalizowały w konkurencjach biegowych: bieg 60 m, bieg 100 m oraz technicznych: skok w dal, rzut piłeczką palantową i pchnięcie kulą.

W zawodach wystartowało 107 dzieci, które miały prawo startu w 2 konkurencjach. Zawody zorganizowano w grupach wiekowych: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, co umożliwiło wszystkim dzieciom rywalizację w gronie szkolnych rówieśników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Rocznik 2009

60 m

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Olbrzymek Zuzanna kl. 4b
2 m-ce – Talik Marlena kl. 4b
3 m-ce – Kazek Wiktoria kl. 4e

CHŁOPCY
1 m-ce – Rybarski Hubert kl. 4b
2 m-ce – Tomasik Arkadiusz kl. 4a
3 m-ce – Szymański Filip kl. 4e

skok w dal

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Kazek Wiktoria kl. 4e
2 m-ce – Olbrzymek Zuzanna kl. 4b
3 m-ce – Kadłubicka Alicja kl. 4a

CHŁOPCY
1 m-ce – Rybarski Hubert kl. 4b
2 m-ce – Zaręba Oliwier kl. 4b

rzut piłeczką palantową

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Talik Marlena kl. 4b
2 m-ce – Sokołowska Nadia kl. 4d

CHŁOPCY
1 m-ce – Tomasik Arkadiusz kl. 4a
2 m-ce – Sucu Jakub kl. 4b

Rocznik 2008

60 m

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Stojek Emilia kl. 5c
2 m-ce – Nabiałczyk Laura kl. 4c
3 m-ce – Kudziełko Paulina kl. 5c

CHŁOPCY
1 m-ce – Kosowski Kamil kl. 5b
2 m-ce – Jasiński Szymon kl. 4c
3 m-ce – Olbrzymek Filip kl. 5b

skok w dal

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Stojek Emilia kl. 5c
2 m-ce – Nabiałczyk Laura kl. 4c
3 m-ce – Skudlarska Maja kl. 4b

CHŁOPCY
1 m-ce – Kosowski Kamil kl. 5b
2 m-ce – Miłoń Adrian kl. 4b
3 m-ce – Rychły Szymon kl. 5c

rzut piłeczką palantową

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Kijas Amelia kl. 4b
2 m-ce – Czerwińska Jowita kl. 4b
3 m-ce – Prochownik Patrycja kl. 4b

CHŁOPCY
1 m-ce – Madej Tymon kl. 4b
2 m-ce – Baścik Beniamin kl. 4b
3 m-ce – Smolarek Jakub kl. 4a

rocznik 2007

60 m

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Hrapkowicz Julia kl. 5a
2 m-ce – Annoni Fabiana kl. 5b
3 m-ce – Bizoń Emilia kl. 5a

CHŁOPCY
1 m-ce – Wilk Tomasz kl. 5b
2 m-ce – Dyczkowski Jakub kl. 5b
3 m-ce – Krok Henryk kl. 6b

skok w dal

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Hrapkowicz Julia kl. 5a
2 m-ce – Mydlarz Sandra kl. 5b
3 m-ce – Pękala Sandra kl. 5b

CHŁOPCY
1 m-ce – Wilk Tomasz kl. 5b
2 m-ce – Krok Henryk kl. 6b
3 m-ce – Dwornik Patryk kl. 5a

rzut piłeczką palantową

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Annoni Fabiana kl. 5b
2 m-ce – Pękala Sandra kl. 5b
3 m-ce – Mydlarz Sandra kl. 5b

CHŁOPCY
1 m-ce – Dyczkowski Jakub kl. 5b
2 m-ce – Prus Dariusz kl. 5a
3 m-ce – Dubiel Kamil kl. 5a

rocznik 2006

60 m

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Błaszczak Oliwia kl. 6a
2 m-ce – Kopańska Kornelia kl. 6b
3 m-ce – Szłapa Julia kl. 6a

CHŁOPCY
1 m-ce – Wysogląd Klaudiusz kl. 6a
2 m-ce – Strzeżeń Kacper kl. 6a
3 m-ce – Budzowski Jan kl. 6a

skok w dal

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Kopańska Kornelia kl. 6b
2 m-ce – Błaszczak Oliwia kl. 6a
3 m-ce – Kóska Natalia kl. 7d

CHŁOPCY
1 m-ce – Strzeżeń Kacper kl. 6a
2 m-ce – Naglik Miłosz kl. 6b

rzut piłeczką palantową

DZIEWCZĘTA
1 m-ce - Paciorek Agata kl. 7d
2 m-ce – Kóska Natalia kl. 7d
3 m-ce – Smalarz Nikola kl. 6a

CHŁOPCY
1 m-ce – Naglik Miłosz kl. 6b
2 m-ce – Wysogląd Klaudiusz kl. 6a
3 m-ce – Terlikowski Michał kl. 6a

rocznik 2005

100 m

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Konior Justyna kl. 7a
2 m-ce – Michałowska Julia kl. 7b
3 m-ce – Hatala Pola kl. 7d

CHŁOPCY
1 m-ce – Michalczyk Maciej kl. 7c
2 m-ce – Wykrent Piotr kl. 7b
3 m-ce – Drozdowski Michał kl. 7b

skok w dal

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Konior Justyna kl. 7a
2 m-ce - Hatala Pola kl. 7d

CHŁOPCY
1 m-ce - Michalczyk Maciej kl. 7c
2 m-ce – Kadłubicki Wiktor kl. 7a
3 m-ce - Drozdowski Michał kl. 7b

pchnięcie kulą

DZIEWCZĘTA
1 m-ce – Michałowska Julia kl. 7b

CHŁOPCY
1 m-ce – Wykrent Piotr kl. 7b
2 m-ce – Wójcik Bartłomiej kl. 7d
3 m-ce - Kadłubicki Wiktor kl. 7a

Zawody mimo upałów przebiegły w duchu rywalizacji i dobrej zabawy. Organizatorzy zrezygnowali z konkurencji biegowo-wytrzymałościowych (300 m, 600 m, 1000 m), które w tych warunkach mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia uczniów. Każdy uczestnik zawodów otrzymał wodę i w przerwach pomiędzy startami chronił się w zacienionych miejscach.

Najlepsi uczestnicy w poszczególnych konkurencjach i grupach wiekowych, za miejsca I-III, zostali nagrodzeni medalami sfinansowanymi z budżetu Rady Rodziców.

Odsłony: 1251
Autor Publikacji: Anna Pustelnik / kf, Data Publikacji: 2019-06-17 , Godzina Publikacji: 9:15

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Listopad, 2019
  P W Ś C P S N
44 1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty