Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Nagroda za najciekawsze ukwiecenie i zaangażowaną społeczność trafiła do Kęt!

Jak informowaliśmy przed kilkoma tygodniami, decyzją organizatora plebiscytu Terra Flower Power: Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce do Kęt trafiła nagroda specjalna. Kęczanie i miłośnicy grodu położonego nad błękitną wstęgą Soły, którzy wykazali się bardzo dużą aktywnością na stronie do głosowania i forach internetowych, od dziś oficjalnie cieszyć się mogą z dużej donicy dekoracyjnej Gianto marki Terra!

Antracytowa dekoracja chwilowo znalazła się na Rynku, lecz o tym, dokąd ostatecznie trafi, zadecydują mieszkańcy. Jeśli masz pomysł na to, jak ukwiecić donicę i w którym miejscu powinna stanąć, pisz na adres biuro@info.kety.pl. Plan sytuacyjny lub rysunek ukwiecenia oraz proponowanej lokalizacji mile widziane!

Przypominamy:  pomimo pewnych problemów technicznych, związanych z codziennym oddawaniem głosów w tegorocznym konkursie Terra Flower Power: Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce Kęty zajęły wysokie, 9. miejsce. Dziękujemy za każdy głos oddany na nasze miasto!

I choć nagrody główne, ufundowane dla zdobywców trzech pierwszych miejsc w plebiscycie, trafiły do innych miast (wielkie gratulacje dla Świnoujścia, Wrześni i Augustowa!), Kęty nie wyszły z konkursu z pustymi rękami. Decyzją organizatora nasze miasto otrzymało wspaniałą nagrodę dodatkową. Dyrektor Generalny i założyciel Terra Group Bogusław Albinowski oraz Specjalista ds. Marketingu Terra Group i opiekun plebiscytu Natalia Zalopana wyjaśniają powody swej decyzji:

Chcąc nagrodzić miejscowości, które wykazały się wyjątkowo atrakcyjną aranżacją roślinnych dekoracji, a także uhonorować godne naśladowania zaangażowanie lokalnej społeczności, pragniemy dodatkowo wyróżnić Kęty nagrodą organizatora plebiscytu. Wierzymy, że donica Gianto 120, która dodatkowo urozmaici przestrzeń Kęt jeszcze tej jesieni, przyczyni się do scalenia wspólnoty mieszkańców, a także będzie dobrym początkiem dla letniej dekoracji miasta w kolejnym letnim sezonie. Dziękując za tak aktywny udział w zabawie, już teraz zachęcamy do zgłoszenia Kęt do przyszłorocznej edycji plebiscytu Terra Flower Power – zapraszają organizatorzy zabawy.

W imieniu wszystkich mieszkańców, którzy wzięli udział w tegorocznym plebiscycie, oddając głosy na swoje ukochane Kęty, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!Odsłony: 1641
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo / fot. A. Ch., Data Publikacji: 2018-09-28 , Godzina Publikacji: 13:43

Kęty w obiektywie...