Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Plebiscyt Terra Flower Power: Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Zagłosuj na Kęty!

Dziś o 10:00 ruszył plebiscyt Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Kęty, które po ubiegłorocznym sukcesie ponownie zgłosiły się do konkursu, wygrać mogą wieżę kwiatową, podobną do tych, które zdobią nasz Rynek, dużą, dekoracyjną donicę lub bon na zakupy produktów firmy Terra Group (organizatora konkursu) o wartości 1.000 zł. Wystarczy tylko mobilizacja mieszkańców i systematyczne głosowanie!

Etap oddawania głosów potrwa do 21 sierpnia. Dzień później nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników.

Aby przyczynić się do wygranej Kęt, wystarczy tylko regularnie odwiedzać galerię konkursową, zamieszczoną na stronie www.inspirowaninatura.pl i oddawać głosy, klikając w oznaczony przycisk. Głosować można raz dziennie, codziennie!

Uwaga! System zliczający głosy nie wymaga logowania, udostępniania danych osobowych ani posiadania konta w żadnym z serwisów społecznościowych, więc z pewnością nikomu nie sprawi trudności.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie i głosowania na nasze piękniejące z każdym rokiem miasto. W ubiegłorocznym konkursie zajęliśmy 3. miejsce, a za wywalczony bon o wartości 1000 złotych zakupione zostały wiszące donice, które podziwiać można na Rynku oraz ulicy Kościuszki.

Jak będzie w tym roku? To już zależy od aktywności w głosowaniu! Wierzymy jednak, że i tym razem uda się nam pokonać konkurencję i wywalczyć wspaniałą nagrodę! 

Aby nie zapomnieć o głosowaniu, koniecznie dołączcie do wydarzenia na Facebooku:

 
Odsłony: 2376
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2017-08-01 , Godzina Publikacji: 11:42

Kęty w obiektywie...