Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Podsumowanie 14 kolejki oświęcimskiej klasy A

1 kwietnia zainaugurowano wiosenne rozgrywki oświęcimskiej klasy A. Podczas 14 kolejki zaprezentowały się zespoły: Soła Łęki, Orzeł Witkowice, TS Hejnał Kęty oraz Zgoda Malec.

Poniżej prezentujemy podsumowanie 14 kolejki:

1 kwietnia godz. 16:00 - Łęki, ul. Sportowa 1
Soła Łęki - Zatorzanka Zator 0:1 (Andrian Stanek - 18'),

Soła Łęki: Daniel Dusik (12), Damian Dusik (17), Sebatian Grunwald (18), Konrad Handzlik (10, do 46'), Dawid Jawor (19, do 46'), Krzysztof Karnas (7), Tomasz Kobylański (8, do 65'), Marek Matejko (13), Krzysztof Pawlusiak (5), Krzysztof Zarzycki (15), Krystian Zygmunt (2). Rezerwa: Rafał Adamczyk (4, od 46'), Paweł Kramarczyk (3, od 46'), Marek Lekki (11, od 65'). Trener - Krzysztof Zarzycki.
Zatorzanka Zator: Krzysztof Flejtuch (1), Sebastian Baluś (3), Piotr Leszczyński (5), Rafał Makuch (2), Kamil Michałek (9, do 58'), Jarosław Mika (15, do 69'), Patryk Pindel (14, do 67'), Krzysztof Skrobacz (4), Adrian Stanek (18), Patryk Stefaniak (16), Paweł Wolanin (17, do 85'). Rezerwa: Kamil Czapiewski (8, od 85'), Kamil Kozieł (13), Krzysztof Kukieła (22), Wojciech Kwiatkowski (7, od 67'), Filip Lichański (23), Kamil Ottawa (10, od 58'), Artur Żak (6, od 69'). Trener - Marcin Folga.

1 kwietnia godz 16:00 - Witkowice, ul. Dworska 5
Orzeł Witkowice - Team Sport Hejnał Kęty 2:2 (Mateusz Gołębiowski - 47', Damian Jekiełek - 89'; Łukasz Sitarz - 26', Mateusz Kowalski - 70')

Orzeł Witkowice: Kamil Sienkiewicz (96), Arkadiusz Achinger (18), Zygmunt Bąba (14), Mateusz Gołębiowski (10, do 77'), Damian Jedliński (2), Bartłomiej Kawczak (7, do 33'), Łukasz Konefał (13), Konrad Matonóg (4, do 70'), Zbigniew Mitoraj (6), Szymon Śliwa (3), Waldemar Szypuła (17, do 65'). Rezerwa: Damian Jekiełek (9, od 33'), Krystian Jekiełek (5), Seweryn Łochański (11, od 65'), Grzegorz Łysoń (24), Kamil Sapeta (16, od 70'), Jarosław Wróbel (1), Piotr Wysogląd (8, od 77'). Trener - Szymon Śliwa.
TS Hejnał Kęty: Łukasz Szymański (12, do 46'), Jakub Klimczyński (16, do 80'), Jakub Januszyk (5), Daniel Korzonkiewicz (2), Szymon Karpiński (17), Waldemar Kliś (10), Damian Flisek (11), Przemysław Oczkowski (7, do 6'), Łukarz Sitarz (20, do 58'), Łukasz Ryłko (9), Bartłomiej Chrapkiewicz (15). Rezerwa: Artur Radwan (1, od 46'), Adrian Nguyen (8, od 58'), Mateusz Kowalski (13, od 6'), Przemysław Borak (4), Jakub Wesołek (3, od 80'), Kamil Gasidło (14), Sebastian Lach (6). Trener - Jerzy Sordyl.

1 kwietnia godz. 16:00 - Rajsko, ul. Szeroka 13
LKS Rajsko - Zgoda Malec 8:0 (Paweł Piskorz - 4'/22'/38', Artur Czarnik - 19', Konrad Jędrusik - 40', Bartłomiej Mika 45'/85', Dawid Welber - 83')

LKS Rajsko: Łukasz Gielarowski (12), Artur Czarnik (6), Adam Janeczko (20), Konrad Jędrusik (13, do 46'), Bartłomiej Mika (15), Paweł Piskorz (19, do 50'), Bartłomiej Ryś (7, do 50'), Jakub Scąber (18, do 50'), Krzysztof Sieczko (2), Rafał Skrzypek (4), Jakub Zimnal (16). Rezerwa: Daniel Kołacz (27), Grzegorz Bąk (14), Mateusz Hankus (11, od 50'), Bartłomiej Jasiński (9, od 46'), Artur Opala (10), Dawid Skiernik (17, od 50'), Dawid Welber (8, od 50'). Trener - Grzegorz Bąk.
Zgoda Malec: Dawid Gibas (12), Krzysztof Chwierut (4, do 46'), Sebastian Drebszok (5), Krzysztof Drebszok (6), Mateusz Lekki (14), Dominik Nowak (7), Grzegorz Sokół (9), Mateusz Szafrański (16, do 70'), Patryk Woźniak (8, do 46'), Mirosław Zemła (3), Konrad Żmuda (10, do 58'). Rezerwa: Krzysztof Jekiełek (1), Kamil Dubiel (21, od 46'), Kamil Hałat (22, od 46'), Wojciech Klęczar (15, od 46'), Przemysław Kuwik (19, od 70'). Trener - Andrzej Tomala.

Pozostałe mecze:

  • Górnik Brzeszcze - Skawa Podolsze 4:0
  • Przeciszovia Przeciszów - LKS Boborek 3:4
  • Strumień Polanka Wielka - Solavia Grojec 3:1
  • LKS Gorzów - Zaborzanka Zaborze 2:2

Tabela:

Miejsce

Zespół

Mecze

Punkty

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki

1.

Zatorzanka Zator

14

38

12

2

0

41:10

2.

LKS Rajsko

14

37

12

1

1

50:8

3.

TS Hejnał Kęt

14

31

10

1

3

43:18

4.

LKS Bobrek

14

26

8

2

4

44:22

5.

Strumień Polanka Wielka

14

24

7

3

4

32:22

6.

Górnik Brzeszcze

14

24

7

3

4

29:20

7.

Przeciszovia Przeciszów

14

16

5

1

8

24:32

8.

Orzeł Witkowice

14

16

5

1

8

18:37

9.

Soła Łęki

14

15

5

0

9

30:34

10.

Skawa Podolsze

14

13

4

1

9

20:40

11.

Solavia Grojec

14

12

3

3

8

29:38

12.

Zaborzanka Zaborze

14

12

3

3

8

16:40

13.

Zgoda Malec

14

11

3

2

9

20:41

14.

LKS Gorzów

14

7

2

1

11

18:52

Odsłony: 895
Autor Publikacji: Szymon Borowczyk, Data Publikacji: 2017-04-03 , Godzina Publikacji: 22:42

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Wrzesień, 2018
  P W Ś C P S N
35 1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty