Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Podsumowanie 15 kolejki klasy A oraz 19 - klasy okręgowej [Aktualizacja]

Dzisiaj odbyły się mecze, w których brały udział drużyny piłkarskie z naszej gminy, poza LKS Zgoda Malec. Podczas sobotnich rozgrywek 15 kolejki oświęcimskiej klasy A zaprezentowały się zespoły: Orzeł Witkowice, Soła Łęki, TS Hejnał Kęty. Niestety, żaden z nich nie mógł pokonać rywali. W niedzielnym spotkaniu drużyna z Malca rozgromiła LKS Gorzów 5:0. Podczas 19 kolejki oświęcimskiej klasy okręgowej LKS Niwa Nowa Wieś zremisował z drużyną Brzezina Osiek.

Poniżej prezentujemy podsumowanie obu lig, wraz z tabelami:

8 kwietnia godz 16:00 - Polanka Wielka, Sportowa 9
Strumień Polanka Wielka - Orzeł Witkowice 5:3 (Arkadiusz Bieszczad - 26'/86', Mariusz Gałgan - 52', Daniel Boba 56'/58'; Zygmunt Bąba - 24', Damian Jekiełek - 81', Szymon Śliwa - 90')

Strumień Polanka Wielka: Jakub Jasiński (12, do 87'), Arkadiusz Bieszczad (20), Daniel Boba (10), Mariusz Gałgan (9, do 70'), Wojciech Jaszczyk (8, do 80'), Dariusz Knapik (2), Tomasz Kornaś (14), Łukasz Łukaszczyk (7, do 90'), Damian Mączka (6), Krzysztof Trawkowski (15), Zbigniew Wasztyl (5). Rezerwa: Daniel Płonka (1, od 87'), Marcel Jaszczyk (11, od 80'), Dariusz Wanat (19, od 70'), Paweł Wąsik (3, od 90'). Trener - Mariusz Gałgan.
Orzeł Witkowice: Jarosław Wróbel (1), Zygmunt Bąba (14), Mateusz Gołębiowski (10, do 72'), Damian Jedliński (2), Damian Jekiełek (9), Łukasz Konefał (8), Konrad Matanóg (4, do 30'), Zbigniew Mitoraj (6, do 85'), Kamil Sapeta (16), Szymon Śliwa (3), Waldemar Szypuła (7). Rezerwa: Kamil Sienkiewicz (99), Arkadiusz Achinger (18), Patryk Bogunia (15, od 85'), Mateusz Konefał (13, od 72'), Piotr Wysogląd (17, od 30'). Trener - Szymon Śliwa.

8 kwietnia godz. 16:00 - Zaborze, ul. Grojecka 5
Zaborzanka Zaborze - Soła Łęki 4:2 (Łukasz Gaj - 33'/36'/58', Kamil Wróbel 39'; Krzysztof Karnas - 48'/80')

Zaborzanka Zaborze: Robert Sroka (1), Łukasz Gaj (9, do 80'), Łukasz Gajewski (5), Łukasz Herma (14), Jakub Katerla (2), Rafał Kleczkowski (8, do 78'), Bartłomiej Łach (17), Miłosz Malinkiewicz (18), Paweł Semik (19, do 65'), Łukasz Węgrzyn (10, do 88'), Kamil Wróbel (15). Rezerwa: Maciej Pędlowski (12), Paweł Antos (16), Dawid Gaweł (13, od 65'), Rafał Przybyła (11), Robert Stańczyk (7, od 80'), Michał Szabla (3, od 78'), Jakub Welber (6, od 88'). Trener - Rafał Przybyła.
Soła Łęki: Daniel Dusik (1), Rafał Adamczyk (8), Damian Dusik (16), Sebatian Grunwald (20), Konrad Handzlik (10), Krzysztof Karnas (7), Paweł Kramarczyk (3), Marek Lekki (11, do 46'), Marek Matejko (13), Krzysztof Zarzycki (15, do 85'), Krystian Zygmunt (2, do 67'). Rezerwa: Konrad Handy (17, od 85'), Dawid Jawor (19, od 46'), Mikołaj Płonka (9, od 67') . Trener - Krzysztof Zarzycki.

8 kwietnia godz. 16:00 - Zator, ul. Parkowa 4
Zatorzanka Zator - Team Sport Hejnał Kęty 3:1 (Wojciech Kwiatkowski - 39', Sebastian Baluś - 76', Patryk Stefaniak 90'+1'; Bartłomiej Chrapkiewicz - 72')

Zatorzanka Zator: Krzysztof Flejtuch (1), Sebastian Baluś (3), Wojciech Kwiatkowski (7, do 88'), Piotr Leszczyński (5), Rafał Makuch (2), Jarosław Mika (15), Kamil Ottawa (10, do 62'), Krzysztof Skrobacz (4), Adrian Stanek (17), Patryk Stefaniak (16, do 90'+2'), Artur Żak (6, do 60'); Filip Lichański (23). Rezerwa: Kamil Czapiewski (8, od 90'+2'), Kamil Kozieł (14, od 60'), Krzysztof Kukiełka (22, od 88'), Kamil Michałek (9, od 62'). Trener - Marcin Folga.
TS Hejnał Kęty: Artur Radwan (1), Jakub Klimczyński (16, do 88'), Jakub Januszyk (5), Daniel Korzonkiewicz (2),  Szymon Karpiński (17), Waldemar Kliś (10, do 65'), Damian Flisek (11), Adrian Nguyen (8, do 46'), Łukasz Sitarz (18, do 76'), Łukasz Ryłko (9), Bartłomiej Chrapkiewicz 15. Rezerwa: Łukasz Szymański (12), Mateusz Kowalski (13, od 46'), Seweryn Jaromin (14, od 65'), Przemysław Borak (4, od 76'), Jakub Wesołek (3, od 88'), Sebastian Lach (6), Kamil Gasidło (7). Trener - Jerzy Sordyl.

9 kwietnia godz. 16:00 - Malec, K. Jędrzejowskiego 11
Zgoda Malec - LKS Gorzów 5:0 (Krzysztof Płonka - 24'/56', Mateusz Lekki - 44'/77', Grzegorz Sokół - 66')

Zgoda Malec: Dawid Gibas (12), Krzysztof Chwierut (4, do 77'), Sebastian Drebszok (5), Krzysztof Drebszok (6), Kamil Hałat (22), Mateusz Lekki (14), Dominik Nowak (7), Krzysztof Płonka (11, do 80'), Grzegorz Sokół (9), Mirosław Zemła (3), Konrad Żmuda (10, do 87'). Rezerwa: Krzysztof Jekiełek (1), Kamil Dubiel (21, od 77'), Przemysław Kuwik (19, od 87'), Patryk Woźniak (8, od 80'). Trener: Andrzej Tomala.
LKS Gorzów: Witold Wojtków (22), Krzysztof Chlebowski (15), Krzysztof Dulowski (13), Kamil Gustowski (7, do 68'), Tomasz Kozieł (3), Sebastian Majcherek (9), Tomasz Opitek (4), Łukasz Pędrys (6, do 48'), Robert Rybak (5), Andrzej Sermak (21), Michał Włoch (10). Rezerwa: Wojciech Banaś (11), Michał Bartel (2, od 48'), Arkadiusz Krzykała (17, od 68'), Adrian Niemczyk (16), Łukasz Opitek (12). Trener: Andrzej Sermak.

Pozostałe mecze:

  • Skawa Podolsze - LKS Rajsko 4:0 (sobota)
  • Solavia Grojec - Przeciszovia Przeciszów 1:1 (niedziela)
  • LKS Bobrek - Górnik Brzeszcze 1:2 (niedziela)

Tabela:

Poz.
Zespół
Mecze
Punkty
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
1.Zatorzanka Zator 15  41 13 2 0
44:11
2.LKS Rajsko 15 40 13 1 1
54:8
3.TS Hejnał Kęty 15 31 10 1 4
44:21
4.Strumień Polanka Wielka 15 27 8 3 4
37:25
5.
Górnik Brzeszcze
 15
 27
 8
 3
 4
31:21
6.LKS Bobrek 15 26 8 2 5
45:24
7.
Przeciszovia Przeciszów
 15
 17
 5
 2
 8
25:33
8.
Orzeł Witkowice
 15
 16
 5
 1
 9
21:42
9.
Soła Łęki
 15
 15
 5
 0
 10
32:38
10.
Zaborzanka Zaborze
 15
 15
 4
 3
 8
20:42
11.
Zgoda Malec
 15
 14
 4
 2
 9
25:41
12.
Skawa Podolsze
 15
 13
 4
 1
 10
20:44
13.
Solavia Grojec
 15
 13
 3
 4
 8
30:39
14.
LKS Gorzów
 15
 7
 2
 1
 12
18:57

 ---

8 kwietnia godz. 16:00, Nowa Wieś, św. Floriana 68
Niwa Nowa Wieś - Brzezina Osiek 1:1 (Mariusz Piskorek - 19'; Mariusz Antecki - 6')

LKS Niwa NW: Paweł Szczepańczyk (1), Grzegorz Bogdan (13, do 70'), Sebastian Deska (5, do 57'), Paweł Flis (14), Wojciech Góral (16), Dominik Merta (8), Mariusz Piskorek (10), Lucjan Stawowczyk (11), Adam Żmuda (9), Kamil Żmuda (4), Bartłomiej Zwaryczuk (17, do 50'). Rezerwa: Konrad Bączek (19), Piotr Klimczyński (7, od 57'), Jakub Makowski (6, od 70'), Bartłomej Michałowski (2; od 90'+3), Konrad Zięba (18, od 50'). Trener - Kamil Żmuda.
Brzezina Osiek: Łukasz Kulczyk (1), Mariusz Antecki (17), Szymon Babiuch (9), Piotr Balonek (20), Tomasz Borowczyk (10, do 86'), Wojciech Buczek (13), Dominik Czerny (11), Mateusz Gros (18), Bartłomiej Kozioł (6), Maciej Majcherek (2), Łukasz Szczepaniak (14, do 70'). Rezerwa: Mateusz Markiel (12), Tomasz Frej (5), Marcel Rogala (8, od 70'), Mateusz Szczepaniak (3, od 86'), Patryk Tomala (21), Mateusz Zygmunt (15). Trener - Piotr Balonek.

Wyniki pozostałych rozgrywek 19 kolejki:

  • Nadwiślanin Gromiec - Halniak Maków Podhalański 0:0
  • Victoria Zalas - Zagórzanka Zagórze 2:1
  • LKS Jawiszowice - Tempo Białka 5:3
  • UKS "KS Chełmek" - Górnik Libiąż 1:0
  • Garbarz Zembrzyce - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:0
  • Dąb Paszkówka - Cedron Brody 2:1 (niedziela)
  • Orzeł Ryczów - LKS Żarki 3:0 (niedziela)

Tabela

Poz.
Zespół
Mecze
Punkty
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
1.Orzeł Ryczów 19  49 15 4 0
58:16
2.Nadwiślanin Gromiec 19 37 11 4 4
44:19
3.Garbarz Zembrzyce 19 35 11 2 6
35:27
4.LKS Jawiszowice 19 34 9 7 3
55:19
5.
UKS KS Chełmek
 19
 34
 9
 7
 3
40:14
6.Tempo Białka 19 34 10 4 5
46:32
7.
LKS Niwa Nowa Wieś
 19
 33
 9
 6
 4
44:28
8.
Brzezina Osiek
 19
 31
 9
 4
 6
34:27
9.
Cedron Brody
 19
 26
 8
 2
 9
24:38
10.
Halniak Maków Podhalański
 19
 25
 7
 4
 8
35:37
11.
Zagórzanka Zagórze
 19
 19
 5
 4
 10
30:38
12.
LKS Żarki
 19
 18
 5
 3
 11
29:42
13.
Kalwarianka Kalwaria Zebrz.
 19
 16
 5
 1
 13
23:54
14.
Victoria Zalas
 19
 15
 5
 0
 14
33:64
15.
Dąb Paszkówka
 19
 13
 3
 4
 12
25:51
16.
Górnik Libiąż
 19
 8
 2
 2
 15
18:67

Odsłony: 1715
Autor Publikacji: Szymon Borowczyk, Data Publikacji: 2017-04-08 , Godzina Publikacji: 22:58

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Grudzień, 2018
  P W Ś C P S N
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
01 31
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717
Aneta Szopa, tel. 695 182 876

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty