Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Policjanci patrolują, kontrolują i eliminują uczestników stwarzających zagrożenie na drodze

W ciągu jednego dnia, w różnych miejscach na terenie powiatu oświęcimskiego, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego dbając o bezpieczeństwo na drogach, zatrzymali 7 uczestników ruchu drogowego, którzy nie bacząc na konsekwencje i grożące im kary wyruszyli w drogę  po kieliszku czy pomimo obowiązującego ich zakazu kierowania. W gminie Kęty były to trzy przypadki.

W dniu 23 stycznia 2018 o godzinie 8:30 w Bulowicach na ulicy Krakowskiej policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Lancia. W trakcie czynności okazało się, że kierujący pojazdem 21–letni mieszkaniec gminy Kęty posiada cofnięte uprawnienia do kierowania. Uprawnienia zostały mu cofnięte z uwagi na fakt, iż w ciągu niespełna kilkunastu miesięcy od uzyskania prawa jazdy popełnił trzy wykroczenia przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

O godzinie 10:35  w Nowej Wsi na ulicy Jana Kantego funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. W trakcie czynności okazało się, że  55–letni mieszkaniec Nowej Wsi posiada sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami do marca br.

O godzinie 11.10 w Kętach na ulicy Fabrycznej policjanci oświęcimskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej jadącego na rowerze mieszkańca Kęt. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,46 promila alkoholu, czyli stan po użyciu alkoholu.

 

Odsłony: 1574
Autor Publikacji: KPP Oświęcim, Data Publikacji: 2018-01-26 , Godzina Publikacji: 10:05

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty