Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Powstaje gminne kalendarium obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości

W wyjątkowym, jubileuszowym roku 100-lecia odzyskania niepodległości Wydział Rozwoju UG Kęty zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich instytucji, organizacji, klubów i grup tematycznych działających na terenie naszej gminy o informacje na temat organizowanych wydarzeń, imprez czy też innego typu inicjatyw, które planowane są właśnie z okazji tejże wielkiej rocznicy.

Razem stwórzmy kalendarz obchodów 100-lecia niepodległości Polski, który posłuży mieszkańcom i pomoże im wybrać te wydarzenia, w jakich szczególnie będą chcieli wziąć udział i zaplanować czas tak, aby nie umknęły im najciekawsze imprezy. Co ważne, wspólne kalendarium nie tylko usystematyzuje nasze plany, ale przede wszystkim pomoże skutecznie wypromować i zarekomendować wszystkie, nawet najdrobniejsze wydarzenia.

Na wiadomości od Państwa czekamy pod numerem tel. 519-190-011 oraz w biurach Wydziału Rozwoju (pokoje nr 1 i 2 kęckiego magistratu). Z kolei maile prosimy kierować na adres projekty@kety.pl.
Odsłony: 1507
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo / fot. niepodlegla.gov.pl, Data Publikacji: 2018-02-01 , Godzina Publikacji: 14:53

Kęty w obiektywie...