Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Przedsiębiorco, baza firm czeka właśnie na Ciebie!

Przypominamy wszystkim działającym na terenie Kęt i gminnych sołectw przedsiębiorcom, że na naszej stronie funkcjonuje zakładka poświęcona lokalnym firmom i instytucjom. Wpisy katalogowane są wedle branż i stanowią ciekawą, a przede wszystkim nieodpłatną formę promocji Państwa działalności.

Za pomocą udostępnionego w bazie formularza każdy przedsiębiorca może dodać wpis zawierający nie tylko nazwę firmy oraz podstawowe dane kontaktowe, ale także opis oferowanych usług, adres e-mail i odnośnik do strony www.

Dodatkowo nasza strona oferuje także możliwość dołączenia grafiki przedstawiającej np. produkty, logotyp, dotychczasowe projekty, wizualizacje i realizacje. Przedsiębiorcy, którzy dysponują promocyjnymi materiałami graficznymi, mogą je przesyłać na adres biuro@info.kety.pl. Strona kety.pl pozwala na załączenie 4-zdjęciowej galerii fotografii w formacie .jpg. Tytuł wiadomości zawierającej grafikę powinien zawierać nazwę firmy oraz hasło „Baza firm i instytucji”.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości dodania wpisu do bazy. Wszystkie wpisy zostaną opublikowane po weryfikacji nadesłanych danych.
Odsłony: 743
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2019-11-19 , Godzina Publikacji: 10:28

Kęty w obiektywie...