Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Przyjęcie dla Kubusia Puchatka w bibliotece

Kubuś Puchatek to od pokoleń ulubiony miś milionów dzieci na całym świecie.  Jego niesłabnąca popularność trwa już ponad dziewięćdziesiąt lat. Kubuś i jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu są bohaterami filmów, książek, a nawet poważnych rozpraw filozoficznych. Nie dziwi więc fakt, że do uczestnictwa w organizowanych od lat w naszej bibliotece urodzin Kubusia Puchatka nie trzeba nikogo specjalnie zachęcać. Milusińskich nigdy nie brakuje, a i rodzice chętnie włączają się do zabawy. Tak było również w czwartkowe popołudnie (19 października).

Dzieci pląsały przy skocznej muzyce, uczyły się misiowych wyliczanek, karmiły przysmakami misia i jego przyjaciół, a następnie szykowały urodzinowe laurki dla solenizanta. Kubuś nie mógł opuścić tak wspaniałego przyjęcia, dlatego też spotkał się z dziećmi i wspólnie z nimi szalał na parkiecie. Potem przyszła pora na wspaniały tort, który ufundowała dla nas Cukiernia Kołaczek z Oświęcimia. To były bardzo udane urodziny. Na kolejne musimy poczekać do następnego roku.

Odsłony: 456
Autor Publikacji: Gminna Biblioteka im. A. Grabowskiego w Kętach, Data Publikacji: 2017-10-23 , Godzina Publikacji: 11:40

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Napisz do redakcji

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel:
793 330 999
605 168 717

(33) 844 86 88 


e-mail:
ewe.sadko@gmail.com

kamafrysz@gmail.com

© 2015, Urząd Gminy Kęty