Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Rusza konkurs "Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2017"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w konkursie "Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2017" na najlepsze działania Pracodawców na rzecz ułatwiania pracownikom godzenia życia zawodowego z rodzinnym.

Konkurs adresowany jest do wszystkich pracodawców (sektor publiczny/ prywatny/non-profit), którzy mają swoją siedzibę lub oddział na terenie województwa małopolskiego i funkcjonują na rynku pracy nieprzerwanie przez okres przynajmniej 12 miesięcy przed dniem zgłoszenia do Konkursu, a ponadto stosują rozwiązania sprzyjające godzeniu rodzicielstwa z życiem zawodowym.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie określa Regulamin Konkursu (w załączeniu).

Przystąpienie do konkursu następuje poprzez dostarczenie kwestionariusza uczestnictwa  w konkursie (załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu) w terminie do 8 grudnia 2017 roku:

  • w wersji elektronicznej na adres e-mail: biuro@rops.krakow.pl
  • oraz w wersji papierowej na adres: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków.

Laureaci konkursu otrzymają tytuł „Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2017" oraz prawo do posługiwania się logo konkursu w celach marketingowych.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie ROPS w Krakowie, ul. Piastowska 32 (I p., pok. 12) lub telefonicznie: 12 422-06-36 w. 21.

Zachęcamy do udziału w konkursie!Odsłony: 766
Autor Publikacji: ROPS Kraków, Data Publikacji: 2017-12-04 , Godzina Publikacji: 07:51

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu.pdf (Rozmiar: 0.22 MB)
Załącznik nr 1 do regulaminu.docx (Rozmiar: 0.03 MB)

Kęty w obiektywie...