Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Spotkanie noworoczne z kolędą w Łękach

Koło Gospodyń Wiejskich, Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach – filia Łęki oraz Świetlica Młodzieżowa w Łękach, 25 stycznia zorganizowali spotkanie noworoczne dla mieszkańców Łęk. Na spotkaniu zagościli: Burmistrz Gminy Kęty –Pan Krzysztof Jan Klęczar, I Zastępca Burmistrza Gminy – Pan Rafał Ficoń oraz Sołtys Łęk – Pan Andrzej Drabek.

W czasie spotkania goście usłyszeli kolędy oraz pastorałki w wykonaniu Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Łękach. Goście mieli również okazję wysłuchać kolędy zagranej na gitarze przez jednego z uczestników świetlicy i biblioteki - Patryka Żmudki. Między kolędowaniem, a wspólnymi rozmowami można było spróbować pysznych ciast w tym pierników pieczonych przez dzieci i młodzież oraz kanapek przygotowanych przez organizatorów, napić się kawy, herbaty lub zimnego napoju. Całe spotkanie przebiegło w miłej, przyjaznej i sympatycznej atmosferze.

Burmistrz Gminy Kęty wraz z I zastępcą złożyli życzenia oraz podziękowania dla uczestników spotkania. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kętach Pani Agata Szyszka-Mądro życzy mieszkańcom Łęk wszystkiego dobrego i zaprasza do czynnego uczestnictwa w życiu biblioteki. A w ramach głoszenia dobrych wieści biblioteka przesyła słowa pięknego cytatu:

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła."
Wisława Szymborska

 

Odsłony: 833
Autor Publikacji: Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach – filia Łęki , Data Publikacji: 2018-02-01 , Godzina Publikacji: 13:33

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty