Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Sympatyczni goście w Urzędzie Gminy Kęty

Grupa dzieci pozująca do zdjęcia z burmistrzem w jego gabinecie

Kolejni, niezwykle sympatyczni goście odwiedzili nasz urząd. 9 sierpnia 2017 r. do kęckiego magistratu zawitały dzieci oraz młodzież ze Świetlicy Młodzieżowej w Łękach. Towarzyszyły im panie Barbara Chrząszcz oraz Magdalena Płońska. Po budynku gości oprowadził Burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Jan Klęczar w towarzystwie Sekretarz Urzędu Eweliny Jury-Bączek.

Wizyta rozpoczęła się w Kancelarii Urzędu, gdzie burmistrz opowiedział zwiedzającym o pracy swojej i podległych mu pracowników. Nie obyło się bez zwiedzania poszczególnych gabinetów. Jednak największą atrakcją był gabinet naszego włodarza, gdzie dzieci z radością zasiadły w jego fotelu, co zostało uwiecznione na zdjęciach.

W dalszej części zwiedzania urzędu dzieci mogły zobaczyć między innymi Wydział Środowiska i Przedsiębiorczości, Wydział Dochodów, Wydział Finansowo-Budżetowy oraz Urząd Stanu Cywilnego. W każdym z wymienionych miejsc goście dowiedzieli się kilku rzeczy na temat pracy wykonywanej przez poszczególne wydziały. Dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających cieszył się Urząd Stanu Cywilnego, gdzie sporą uwagę przykuł niezwykły łańcuch, który zakłady jest przez urzędników podczas udzielania ślubów. Dodatkową atrakcją dla naszych milusińskich było zaproszenie do gabinetu Sekretarz Urzędu. I tam dzieci skorzystały z okazji i z wielką przyjemnością zasiadły w fotelu, dzięki czemu choć przez chwilę mogły poczuć się jak prawdziwi urzędnicy.

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Mamy jednak nadzieję, że wędrówka po kęckim magistracie podobała się naszym gościom i na długo zapadnie im w pamięć.Odsłony: 1003
Autor Publikacji: Paulina Olejarz, Data Publikacji: 2017-08-10 , Godzina Publikacji: 09:00

Kęty w obiektywie...