Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Szkoła nie do poznania

Uczniowie szkoły w Łękach nadchodzący wielkimi krokami nowy rok szkolny rozpoczną w zupełnie odmienionym otoczeniu. Wszystko to za sprawą przeprowadzonego remontu, który obejmował wymianę ogrodzenia, drzwi i nawierzchni przyszkolnego placu a także odnowienie schodów i pochylni.

Prace, które zleciła Gmina Kęty, wykonało Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „ROSNER” z  Jawiszowic. Remont związany był głownie z zagospodarowaniem terenu przy szkole. W jego ramach wykonano:

  • nowe ogrodzenie,
  • schody z kostki brukowej,                                     
  • nową nawierzchnię pochylni (wymianę płyt ceramicznych na kostkę brukową)


a także wymieniono stare drzwi, zdemontowano nawierzchnię placu przed budynkiem, wykonano fragmenty kanalizacji deszczowej, odprowadzającej wody opadowe z rynien do pobliskiego potoku i położono nową kostkę.

Koszt prac zamknął się w kwocie 131.635,18 zł brutto, a odbiór techniczny zadania przeprowadzony został 25 września w obecności I Zastępcy Burmistrza Gminy Kęty Rafała Ficonia, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łękach Iwony Sroki, przedstawicieli wykonawcy oraz kadry kierowniczej UG Kęty.

Uwaga! Zrealizowane prace to dopiero jeden z etapów zmian i modernizacji łęckiej szkoły. Już w najbliższych dniach przekażemy Państwu kolejne dobre wiadomości, związane z przygotowaniem placówki do nowego roku szkolnego!

 Odsłony: 1485
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo, Data Publikacji: 2017-08-29 , Godzina Publikacji: 15:12

Kęty w obiektywie...