3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

W sobotę (27 maja 2017 r.) w Bielanach na łowisku „Dyrczoniówka” pomiędzy drużynami okolicznych samorządów rozegrane zostały zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej.

Wędki zarzuciły zespoły z Gminy Kęty (dwie drużyny), Powiatu Oświęcimskiego (dwie drużyny), Gminy Oświęcim, Gminy Chełmek oraz Gminy Osiek. Po laur zwycięstwa w zawodach drużynowych sięgnął Powiat Oświęcim.

W klasyfikacji indywidualnej samorządowców I miejsce zajął Stanisław Matlak z Gminy Osiek, II miejsce zajął Bartłomiej Kajfasz reprezentujący Powiat Oświęcimski, natomiast miejsce III zajął Piotr Sekunda, który również reprezentował Powiat Oświęcimski.

Puchar dla najlepszej drużyny przypadł zaś w udziale I zespołowi z Powiatu Oświęcimskiego w składzie: Jarosław Jurzak, Bartłomiej Kajfasz, Mirosław Zeman. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, a najlepsi zawodnicy – okolicznościowe trofea.