Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

VII sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach - relacja

7 lutego 2018 r. o godzinie 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Kęty odbyła się VII sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach. W obradach uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych a także przybyli goście, nauczyciele i dyrektorzy szkół.

Rada obradowała według porządku dostarczonego radnym. Podjęto jedną uchwałę dotyczącą przyjęcia kalendarza prac Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach na rok 2018.

W ramach współpracy z Domem Kultury w Kętach, dyrektor placówki Sylwia Brzozowicz poinformowała radnych o planowanych inicjatywach, w celu omówienia szczegółów współpracy. W kolejnym punkcie sesji radni za pośrednictwem asp. sztab. Rafała Łysonia dowiedzieli się o stanie bezpieczeństwa w naszej gminie.

W następnym punkcie Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej Żaneta Siwiec podsumowała coroczną akcję wspierania bezdomnych zwierząt w schronisku OTOZ Animals w Oświęcimiu. Po raz kolejny szkoły z terenu gminy Kęty nie pozostały obojętne i odpowiedziały na apel rady, organizując zbiórki w trakcie których zebrano wiele niezbędnych rzeczy.

Z tej okazji wręczono podziękowania na ręce uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętach, Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Kętach oraz uczniom klasy III hg PZ nr 11 Szkoł Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach, za okazane wielkie serce i wsparcie.

Obrady sesji zakończono przedstawieniem sprawozdania burmistrza z działalności w okresie międzysesyjnym oraz odpowiedzą na zadanie interpelacje.

Zapraszamy do zapoznania się z wideo relacją:

 

Artur Christ Odsłony: 689
Autor Publikacji: , Data Publikacji: , Godzina Publikacji:

Kęty w obiektywie...