Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

W niedzielę na hali OSiR wielkie wydarzenie - znani piłkarze zagrają dla dwuletniej Zuzi [aktualizacja]

Już w najbliższą niedzielę, 7 stycznia, w godz. 9.00 - 16.00 odbędzie się dziewiąta już edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej, który tradycyjnie rozegrany zostanie w hali OSiR w Kętach.

- Na kęcki turniej każdego roku przyjeżdżają znani zawodnicy. Nie inaczej będzie również w tym roku. Swoje turniejowe drużyny stworzą m.in. Ireneusz Jeleń i Adrian Sikora oraz bracia  Sadlokowie, a także Maciej Iwański, Bartłomiej Dudzic czy Rafał Grodzicki. Wystąpią również Football Project z Dariuszem Kołodziejem i Krzysztofem Chrapkiem, Reprezentacja Śląskich Oldbojów m.in. Janusz Bodzioch, Mariusz Śrutwa, Radek Gilewicz oraz Adam Kryger, gospodarze TS Hejnał Kęty Oldboys oraz drużyna jednego ze sponsorów wspierających nasz turniej BUSINESS PARTNERS CLUB - mówi Dawid Śleziak. - Do zdobycia W RAMACH LICYTACJI będą koszulki Wolfsburga Jakuba Błaszczykowskiego, Legii Warszawa - Jarosława Niezgody, Sandecji Nowy Sącz - Bartłomieja Dudzica, Wisły Kraków - Macieja Sadloka, Ruchu Chorzów - Łukasza Surmy, a także Górnika Zabrze, Wisły Płock, Chemika Police - Mistrza Polski siatkarek i narty z autografami skoczków kadry narodowej. Swoją koszulkę z czasów, kiedy jeszcze występował w reprezentacji Polski siatkarzy, przekazał również Piotr Gruszka – dodaje.

Z ostatnich informacji, jakie przekazał nam Dawid Śleziak dowiedzieliśmy się, że do akcji włączył się również klub TS PODBESKIDZIE Bielsko-Biała: w trakcie Turnieju będzie można otrzymać klubowe gadżety i spotkać się z klubową maskotką BESKIDKIEM.

- Były zawodnik Michał Adamus z Andrychowa – aktualnie podróżnik – przekazał na licytację tradycyjny strój peruwiański PONCHO, który został zakupiony w czasie zwiedzania Ameryki Południowej – mówi jeden z organizatorów.

- Dotarły do nas następne koszulki do licytacji. Dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow przysłał nam koszulkę Arsenalu Londyn, a z Monachium dotarła do nas koszulka reprezentacyjna Roberta Lewandowskiego, a Paweł Moskwik – wychowanek TS Hejnał Kęty – przekazał koszulkę klubu, w którym aktualnie występuje TS PODBESKIDZIE Bielsko-Biała – dodaje.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Turnieju w całości przeznaczone zostaną na leczenie dwuletniej Zuzi Klimczyńskiej z Nidka, u której w wieku trzech miesięcy zdiagnozowano padaczkę lekooporną. Choroba okazała się trudna do wyleczenia i Zuzia codziennie zmaga się z wieloma atakami padaczki. Choroby nie udało się zahamować żadnymi dostępnymi lekami w Polsce. Nadzieje na zdiagnozowanie Zuzi daje klinika padaczki w Niemczech.

Więcej na temat Zuzi można przeczytać: https://www.facebook.com/ZuziaKlimczynska/

 

Odsłony: 1106
Autor Publikacji: Organizatorzy, Data Publikacji: 2018-01-05 , Godzina Publikacji: 11:10

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Luty, 2019
  P W Ś C P S N
05 1 2 3
06 4 5 6 7 8 9 10
07 11 12 13 14 15 16 17
08 18 19 20 21 22 23 24
09 25 26 27 28
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty