Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

WFOŚiGW: Otwarcie Oddziału Zamiejscowego w Oświęcimiu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Krakowie informuje, że Oddział Zamiejscowy w Oświęcimiu, zlokalizowany przy ul. Górnickiego 1 (wejście od ul. Dąbrowskiego) będzie czynny w każdy czwartek i piątek w godzinach od 8:00 do 15:00, począwszy od 24 stycznia 2019 r.

Każdy odwiedzający będzie mógł uzyskać niezbędne informacje do aplikowania o dofinansowania, m.in. w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Celem Programu jest ograniczenie lub uniknięcie emisji do atmosfery szkodliwych substancji, które powstają na skutek ogrzewania domów jednorodzinnych słabej jakości paliwem w przestarzałych domowych piecach. W ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze można otrzymać dofinansowanie zarówno na wymianę starych nieefektywnych źródeł ciepła na ekologiczne, jak i przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Beneficjentami Programu mogą być osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na Portalu Beneficjenta <przejdź>.
Odsłony: 935
Autor Publikacji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Krakowie, Data Publikacji: 2019-01-24 , Godzina Publikacji: 08:39

Kęty w obiektywie...