Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Wielki konkurs wielkanocny dla szkół - czekają atrakcyjne nagrody!

Wielki konkurs wielkanocny dla szkół - czekają atrakcyjne nagrody!

Krakowskie centrum handlowe Serenada zaprasza do udziału w konkursie pn.: "Fabryka pisanek".

To międzyszkolny konkurs będący zaproszeniem do wspólnej zabawy i zdrowej rywalizacji, mający na celu podtrzymać wielkanocne tradycje. Kierowany jest do szkół z Małopolski. Choć zostało już niewiele czasu (termin przesyłania projektów upływa 6 marca), warto zastanowić się nad udziałem, ponieważ na zwycięzcę czeka cenna nagroda, czyli nowoczesne wyposażenie pracowni komputerowej.

Najpierw grupa reprezentująca daną szkołę podstawową musi przygotować projekt plastyczny ozdobienia styropianowej imitacji jaja w dowolnej technice.  Projekty wraz z danymi grupy zgłaszającej swój udział w konkursie należy przesłać mailem na adres: wydarzenia@centrumserenada.pl albo w formie papierowej dostarczyć (osobiście lub pocztą) na adres: Dyrekcja Centrum SERENADA, al. gen. T. Bora-Komorwskiego 41, 31-876 Kraków. Termin zgłoszeń upływa 6 marca.

Spośród wszystkich nadesłanych prac kapituła konkursu wyłoni 15 finalistów, którzy rozpoczną rywalizację o zwycięstwo 16 marca w Centrum Serenada. Tego dnia Plac Spotkań w tej galerii handlowej zamieni się w pracownię zdobienia wielkich pisanek. Piętnaście drużyn będzie malowało i przyozdabiało przygotowane specjalnie na tę okazję jaja ze styropianu: 1,5-metrowej wysokości i o średnicy 1 metra.  Każda z tych pisanek zostanie następnie wyeksponowana w specjalnej strefie, opatrzona podpisem i numerem szkoły. Konkursowe dzieła małopolskich uczniów będzie można podziwiać od 17 do 23 marca i w tym czasie oddawać na nie swoje głosy. Zwycięży szkoła której pisanka zbierze największą liczbę głosów publiczności.

Finał konkursu – ogłoszenie wyników głosowania i uroczyste wręczenie nagród - odbędzie się 24 marca o godz. 16:00 w Centrum Serenada.

Do końca marca będzie tu z kolei trwała pokonkursowa wystawa pisanek.

Nagrodą dla zwycięskiej szkoły jest 15 notebooków do pracowni komputerowej, które ufundowało Centrum Serenada. Z kolei każde dziecko ze zwycięskiej drużyny oraz jej opiekun dostanie multimedialny tablet. Ponadto na wszystkich biorących udział w konkursie czekają dyplomy i nagrody pamiątkowe. Na laureatów kolejnych dwóch miejsc również czekają atrakcyjne nagrody. Będą to m.in.: tablica interaktywna i bogaty zestaw książek do biblioteki dla szkoły, zaś dla członków szkolnych drużyn – czytniki ebooków oraz głośniki bluetooth.

Organizatorzy mają nadzieję, że pisankowy konkurs pobudzi kreatywność dzieci, wyzwoli u nich chęć działania i rozwinie ducha pracy zespołowej. Jednocześnie konkurs ma na celu podtrzymywanie wielkanocnych tradycji.

Szczegóły i regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania – na stronie internetowej www.centrumserenada.pl.


Odsłony: 820
Autor Publikacji: Centrum Handlowe Serenada www.centrumserenada.pl, Data Publikacji: 2018-03-01 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Marzec, 2019
  P W Ś C P S N
09 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty