Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

X miejsce Kopernika na XVIII Ogólnopolskiej Licealiadzie w Ostródzie

W malowniczo położonej Ostródzie w województwie warmińsko- mazurskim od 31.05 do 02.06.2019 czerwca odbyła się kolejna XVIII Ogólnopolska Licealiada w piłce siatkowej chłopców pod patronatem Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka.

W turnieju tym po raz kolejny brał udział KOPERNIK – reprezentując województwo małopolskie.

Uczestnicy Licealiady:

Lp.

Szkoła - drużyna

Miejscowość

Województwo

1.

IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego

Wałbrzych

Dolnośląskie

2.

XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Bydgoskich Olimpijczyków

Bydgoszcz

Kujawsko - Pomorskie

3.

Zespół Szkół Leśnych

Biłgoraj

Lubelskie

4.

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

Sulęcin

Lubuskie

5.

Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika

Kęty

Małopolskie

6.

I Liceum Ogólnokształcące Sportowe

Kraków

Małopolskie

7.

LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Władysława Andersa

Warszawa

Mazowieckie

8.

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych

Nysa

Opolskie

9.

Augustowskie Centrum Edukacyjne

Augustów

Podlaskie

10.

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej

Gdańsk

Pomorskie

11.

X Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego

Kielce

Świętokrzyskie

12.

VII Liceum Ogólnokształcące

Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie

13.

Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych - Liceum nr XVIII

Poznań

Wielkopolskie

14.

Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących

Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie

Zespoły zostały rozlosowane w czterech grupach gdzie drużyny rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”

Grupa A

1. I LO Sulęcin

2. LO Kraków

3. LXII LO Warszawa

Grupa B

1. VII LO Olsztyn

2. ACE Augustów

3. IV LO Wałbrzych

4. ZSL Biłgoraj

Grupa C

1. ZSG-D Poznań

2. PZ nr 10 Kęty

3. XI LO Bydgoszcz

4. ZSCHiO Olsztyn

Grupa D

1. X LO Kielce

2.ZSiPO Nysa

3. VIII LO Gdańsk

Dwa najlepsze zespoły z grup grały o miejsca 1-8 a miejsca 3-4 w grupach o miejsca 9-14

PZ nr 10 Kęty – ZSG Poznań - 1-2

PZ nr 10 Kęty – ZSCHiO Olsztyn – 2-1

PZ nr 10 Kęty – XI LO Bydgoszcz – 0-3

Kopernik grał w grupach o miejsca 9-14.

PZ nr 10 Kęty – ZSL Biłgoraj – 2-0

PZ nr 10 Kęty – VIII LO Gdańsk – 2-0.

W ostatnim meczu o miejsce IX LO Kraków pokonał PZ nr 10 Kęty 2-0

Klasyfikacja końcowa:

1. LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Władysława Andersa Warszawa

2. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nysa

3. Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Licealnych Poznań

4. X Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego Kielce

5. I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Sulęcin

6. XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Bydgoskich Olimpijczyków Bydgoszcz

7. VII Liceum Ogólnokształcące Olsztyn

8. IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego Wałbrzych

9. I Liceum Ogólnokształcące Sportowe Kraków

10. Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika Kęty

11. Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących Olsztyn

12. Zespół Szkół Leśnych Biłgoraj

13. Augustowskie Centrum Edukacyjne Augustów

14. VIII Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej Gdańsk

NAGRODY INDYWIDUALNE

Najlepszy atakujący – Filip Kaczmarek (Poznań)

Najlepszy przyjmujący – Kacper Stryjewski (Warszawa)

Najlepszy rozgrywający – Dawid Wojciechowski (Nysa)

Najlepszy zawodnik MVP – Filip Bartosz (Warszawa)

Najlepszy zawodnik PZ Nr 10 – Cristiano Gutt

Maciej Gruszka nauczyciel S.O.S

Odsłony: 1131
Autor Publikacji: Maciej Gruszka nauczyciel S.O.S / kf, Data Publikacji: 2019-06-05 , Godzina Publikacji: 14:45

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Listopad, 2019
  P W Ś C P S N
44 1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty