Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

XVI sesja Miejskiej Rady Seniorów w Kętach - relacja

28 września 2018 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Kęty odbyła się XVI sesja Miejskiej Rady Seniorów, zwieńczająca 4-letnią kadencję. Sesja odbyła się zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad.

Kadencję rady podsumowano w krótkiej prezentacji multimedialnej. Rada angażowała się w wiele zadań realizowanych w naszej gminie zarówno przez władze samorządowe, jak i instytucje kultury czy podmioty pozarządowe, współpracując często z Młodzieżową Radą Miejską. Kęcka rada stanowiła również wzór dla innych. Warto wspomnieć o projekcie "Kurs na rady", realizowanego przez fundację MILA z Krakowa, w ramach którego nasze miasto odwiedziło 10 delegacji seniorów z małopolskich miejscowości, by poznać m.in. szczegóły funkcjonowania rady i wymienić się doświadczeniami w budowie społeczeństwa obywatelskiego.

W trakcie sesji nie zabrakło podziękowań i wielu ciepłych słów zarówno ze strony Burmistrza Gminy Kęty Krzysztofa Jana Klęczara oraz Przewodniczącego Miejskiej Rady Seniorów Jerzego Kolasy. Wszyscy obecni radni odebrali z rąk przedstawicieli kęckiego magistratu listy gratulacyjne podkreślające wkład każdego z radnych w funkcjonowanie rady.

Już 9 października odbędzie się sesja inauguracyjna II kadencji Miejskiej Rady Seniorów a tymczasem zapraszamy Państwa do zapoznania się z wideo relacją z ostatniej sesji I kadencji Miejskiej Rady Seniorów.

Artur Christ / fot. Barbara Kuźma-SuazoOdsłony: 1269
Autor Publikacji: , Data Publikacji: , Godzina Publikacji:

Kęty w obiektywie...