3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

W sobotę 25 listopada już po raz XXII odbył się Memoriał im. Franciszka Miki o puchar Burmistrza Gminy Kęty. W turnieju wzięły udział 2 zawodniczki oraz 12 zawodników z klubów GKS Andaluzja Piekary Śl., Czarni Góral Żywiec oraz gospodarzy KPC Hejnał Kęty.

Wśród juniorek najlepsza była Franielczyk Emilia (GKS Andaluzja Piekary Śl.) przed Barbarą Sadlik (KPC Hejnał Kęty), dla której był to debiut na ciężarowym pomoście. Najlepszy juniorem okazał się Mirosław Dobosz (KPC Hejnał Kęty) przed Marcelem Widerą (GKS Andaluzja Piekary Śl.) oraz Kamilem Ziają (KPC Hejnał Kęty). Ireneusz Dobosz zajął 4 miejsce, a Paweł Ziaja uplasował się na siódmej pozycji.

Rywalizację Seniorów rozegrali między sobą zawodnicy KPC Hejnał Kęty. Najlepszym okazał się Robert Adamus po zaciętej walce z Marcinem Szetyńskim , na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Kajstura. Puchary oraz nagrody wręczali zawodnikom pani Agnieszka Luer-Mika, przewodniczący rady miejskiej w Kętach Marek Nycz oraz radny Wiesław Gawęda.

Odsłony: 530
Autor Publikacji: KPC Hejnał Kęty, Data Publikacji: 2017-11-27 , Godzina Publikacji: 10:57