Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

ZSP w Łękach: Sala komputerowa na miarę XXI wieku

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, informujemy o kolejnym remoncie, zakończonym w ostatnim czasie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łękach. W placówce przeprowadzono gruntowną modernizację sali komputerowej a także odmalowano korytarze i szatnię.

Prace modernizacyjne, które w sali komputerowej wykonała firma 4SERWIS Piotr Śreniawski, pochłonęły 61.960,00 zł. Projekt zadania kosztował 3.200,00 zł. W szkole pojawiła się również nowoczesna pomoc dydaktyczna – monitor dotykowy, który zapewnia doskonałą widoczność z każdego miejsca w klasie. Sprzęt wraz z oprogramowaniem to wydatek 13.357,50 zł. Wszystkie wymienione koszty w całości pokryte zostały z budżetu szkoły.

Z kolei malowanie udało się przeprowadzić systemem gospodarskim. Korytarzową lamperią na parterze oraz piętrze, a także ścianami w szatni uczniowskiej zajął się szkolny konserwator, któremu pomagał jeden z rodziców uczniów.

Co warte podkreślenia, łęcka placówka przed niespełna dwoma laty otrzymała 20 zestawów komputerowych o wartości 67.000,00 zł, co w połączeniu z zakończonym właśnie remontem sali komputerowej i zakupieniem monitora pokazuje, że ZSP w Łękach bez najmniejszych wątpliwości zasługuje na miano szkoły na miarę XXI wieku.

O pozostałych pracach, wykonanych ostatnio w ZSP w Łękach, informowaliśmy w artykule Szkoła nie do poznania.Odsłony: 1394
Autor Publikacji: Barbara Kuźma-Suazo / fot. A. Christ, Data Publikacji: 2017-09-08 , Godzina Publikacji: 10:18

Kęty w obiektywie...