Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny

Gmina Kęty serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na piknik Rodzinno-Ekologiczny pod hasłem „Czyste powietrze w gminie Kęty – NASZA wspólna sprawa”, który odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 r. od godz. 15.00 na terenie Parku Miejskiego przy ul. Spacerowej w Kętach.

Piknikowi towarzyszyć będzie Tour de KętyRajd Przedszkolaka w Gminie Kęty

W programie pikniku przewidziano moc ekologicznych atrakcji dla dzieci, takich jak warsztaty ekologiczne na temat smogu, zasad recyklingu oraz ponownego wykorzystania odpadów i oczyszczania wody. Piknik uatrakcyjnią również liczne animacje dla najmłodszych o tematyce ekologicznej, m.in. nauka tworzenia eko-zabawek,  malowanie twarzy, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych!

Podczas pikniku odbędzie się konkurs ekologiczny dla mieszkańców. Wystarczy przynieść w czasie trwania pikniku 50 nakrętek plastikowych, aby otrzymać w zamian roślinę doniczkową oczyszczającą powietrze.

Serdecznie Zapraszamy!

Projekt pn.: „GMINA KĘTY. Czyste powietrze – NASZA wspólna sprawa. Modernizacja źródeł ogrzewania na paliwa stałe w indywidualnych gospodarstwach domowych” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, Poddziałanie 4.4.3 Obniżenie poziomu niskiej emisji (paliwa stałe) – SPR.Odsłony: 2741
Autor Publikacji: Wydział Środowiska i Przedsiębiorczości, Data Publikacji: 2019-09-11 , Godzina Publikacji: 13:31

Pliki do pobrania:

Regulamin.pdf (Rozmiar: 0.18 MB)

Kęty w obiektywie...