Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 

Zapraszamy na "Tour de Kęty - Rajd Przedszkolaka w Gminie Kęty"!

Gmina Kęty, która organizuję zabawę Tour de Kęty - Rajd Przedszkolaka w Gminie Kęty, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w imprezie dzieci w wieku od 5 do 7 lat.

Maluchy mogą uczestniczyć w Rajdzie tylko pod opieką swoich rodziców, opiekunów lub nauczycieli. Każdy z uczestników Rajdu obowiązkowo musi posiadać kask ochronny. Uczestnicy zabawy mogą poruszać się wyłącznie na rowerach (nie dopuszcza się jazdy na rowerkach biegowych, hulajnogach itp.).

Rajd odbędzie się w sobotę 22 września 2018 r. w godzinach 15:00-18:00 na terenie Parku Miejskiego w Kętach. Na zakończenie rajdu odbędzie się >>> rodzinny Piknik Ekologiczny <<< z animacjami dla dzieci.

Udział w Rajdzie i pikniku jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Rajd Przedszkolaka organizowany jest w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „Czyste powietrze w gminie Kęty – NASZA wspólna sprawa” realizowanej w ramach projektu pn.: „GMINA KĘTY. Czyste powietrze – NASZA wspólna sprawa. Modernizacja źródeł ogrzewania na paliwa stałe w indywidualnych gospodarstwach domowych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4 Regionalna polityka energetyczna, Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, Poddziałanie 4.4.3 Obniżenie poziomu niskiej emisji (paliwa stałe) –SPR.Odsłony: 1638
Autor Publikacji: Wydział Rozwoju UG Kęty, Data Publikacji: 2018-09-12 , Godzina Publikacji: 12:44

Pliki do pobrania:

Regulamin Tour de Kęty.docx (Rozmiar: 0.01 MB)

Kęty w obiektywie...