Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Zapraszamy na wakacje z biblioteką

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zajęciach wakacyjnych organizowanych w bibliotece i jej filiach (Łęki, Bielany, Podlesie i Nowa Wieś). Pierwsze spotkanie już w najbliższy poniedziałek (3 lipca).

W bibliotece głównej czytamy książki o przygodach Neli, małej podróżniczki i wraz z nią w ruszamy w egzotyczną podróż po świecie. Gramy również w planszówki i oglądamy bajki.

W filii Podlesie dzieci poznają przygody Mikołajka. Wiele będzie też zajęć plastycznych, gier planszowych i logicznych. Zaplanowano również wycieczkę do remizy strażackiej.

W filii Nowa Wieś każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia twórcze, rozwiązywanie kryminalnych zagadek , wspólne tworzenie komiksów a także piknik i zabawy w ogrodzie bibliotecznym. W filii Bielany dzieci będą rozwijać swoje talenty plastyczne, szkicując z natury. Odwiedzą również izbę regionalną i będą uczyć się garncarstwa.  W filii Łęki dzieci będą wspólnie bawić się w Akademii Pana Kleksa,  spędzając czas twórczo i aktywnie.

Szczegółowy harmonogram znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Odsłony: 302
Autor Publikacji: Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach, Data Publikacji: 2017-06-26 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Kęty w obiektywie...

Napisz do redakcji

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel:
793 330 999
605 168 717

(33) 844 86 88 


e-mail:
ewe.sadko@gmail.com

kamafrysz@gmail.com

© 2015, Urząd Gminy Kęty