Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Piknik Country na zakończenie lata ze słodką niespodzianką

9 września (niedziela) na terenach rekreacyjnych przy ul. Sobieskiego w Kętach (obiekt przy stadionie TS Hejnał) odbędzie się piknik rodzinny w klimacie COUNTRY.  Dom Kultury w Kętach przygotowuje mnóstwo atrakcji dla prawdziwych Cowboys & Cowgirls z Kętaki City! Zapraszamy Państwa z całymi rodzinami!


Harmonogram niedzielnej imprezy:

15:00
atrakcje:
Wawel Truck - wszystkich łasuchów zapraszamy do czekoladowej Strefy Wawel Truck! Wawel Truck to niesamowity, mobilny świat zabaw, pełen słodyczy, gier i aplikacji, które zapewnią pyszną zabawę!
Szczegóły na: https://waweltruck.wawel.com.pl/


Tauron Event – mobilna, nowoczesna platforma prezentującą zalety ekologicznych rozwiązań grzewczych, gdzie na specjalnym kalkulatorze można wyliczyć koszty zmiany sposobu ogrzewania. Profesjonalni doradcy ds. ogrzewania oraz partnerów TAURONA służyć będą kompleksową wiedzą z zakresu kotłów gazowych i kotłów na ekogroszek oraz możliwości sfinansowania ich zakupu. Będzie możliwość udzielenia bezpłatnych porad dotyczących montażu konkretnego ogrzewania w domu, a także możliwość skorzystania z kalkulatora kosztów ogrzewania, przetestowania inteligentnego rozwiązania pozwalającego zmniejszyć koszty ogrzewania czy też zapewnić bezpieczeństwo/ochronę przed czadem, gazem itp. oraz poznania bieżącej oferty na prąd i gaz. Oprócz tego warsztaty artystyczne, strefa relaksu, fotobudka oraz gry i animacje.


Klub Motocyklowy Riders On The Storm
Do odwiedzenia wystawy „wiekowych” jednośladów, i nie tylko, zapraszają członkowie klubu motocyklowego RIDERS ON THE STORM. To nie lada gratka, zarówno dla pasjonatów zabytkowych motocykli, jak i wszystkich, którzy pamiętają je z młodości. RIDERS ON THE STORM to klub z wieloletnią już historią. Jego działalność rozpoczęła się w połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku w miejscowości Bielany, kiedy to pierwsi członkowie klubu zakupili motocykle. W większości były to maszyny wiekowe i "po przejściach", które wymagały wielu remontów, unowocześnień i dostosowania pod osobiste preferencje właściciela tak, aby były jak najbardziej oryginalne i niepowtarzalne. Obecnie klub zrzesza już nie tylko motocyklistów z Bielan, ale również z najbliższych okolic, a od 2015 roku ma również swój oddział w Oświęcimiu.

Stoisko promocyjne Szkoły Językowej Face2Face -konsultanci będą udzielać informacji dotyczących dotacji na kursy językowe dla mieszkańców Małopolski i Śląska, dodatkowo będzie można za darmo wykonać test na style uczenia się oraz otrzymać raport wraz ze wskazówkami w jaki sposób powinno się uczyć, aby osiągać dobre efekty w szybkim czasie. Face2Face proponuje także moc atrakcji i niespodzianek z angielskim w kąciku nauki i zabawy dla dzieci.


ponadto:
• gry i animacje,
• stoiska gastronomiczne,
• dmuchańce.



18:00 pokaz i nauka tańca country/liniowego


19:00 koncert Andrzej Trojak Band
Andrzej Trojak, znany i ceniony muzyk, poeta, bard. Swoją karierę szaleńczo rozpędził jeszcze w latach 90 - tych w zespole Grupa Furmana. Spod jego pióra wyszły takie przeboje jak np., „ETZ-ta”, ”Opony” czy „Modlitwa wracających”. Obecnie Trojak to wizytówka ANDRZEJ TROJAK BAND.   

opis niedostepny
opis niedostepny
Odsłony: 3391
Autor Publikacji: Dom Kultury w Kętach/ek, Data Publikacji: 2018-08-31 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Maj, 2019
  P W Ś C P S N
18 1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty