Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
 
  1. Aktualności
  2. Kronika policyjna
  3. Edukacja
  4. Kultura
  5. Sport i Rekreacja

Wyszukaj...

Zobacz też...

Warto studiować praktycznie! [artykuł sponsorowany]

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu to jedyna uczelnia publiczna w Małopolsce Zachodniej. Studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie w oświęcimskiej Uczelnie mają dać studentowi umiejętności praktyczne, które umożliwią zdobycie prestiżowego konkretnego zawodu, zgodnego z aspiracjami i ambicjami młodych ludzi. Dlatego też Uczelnia współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, w których studenci zdobywają cenne doświadczenie zawodowe oraz praktyczne umiejętności pożądane na rynku pracy.

PWSZ w Oświęcimiu posiada certyfikaty potwierdzające najwyższy poziom kształcenia, a dzięki współpracy z otoczeniem gospodarczym, oferuje program nauczania dostosowany do trendów panujących na lokalnym rynku pracy.

W ofercie kształcenia znajduje się 17 kierunków studiów, takich jak: Bezpieczeństwo wewnętrzne, Dietetyka, Filologia angielska, Finanse i rachunkowość, Pedagogika (studia pierwszego i drugiego stopnia) Pielęgniarstwo (studia pierwszego i drugiego stopnia), Politologia (studia pierwszego i drugiego stopnia), Praca socjalna, Wychowanie fizyczne, Zarządzanie i inżynieria produkcji (studia pierwszego i drugiego stopnia), Zarządzanie, Informatyka.

Od roku akademickiego 2019/2020 w oświęcimskiej Alma Mater zupełną nowością będą 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Po otrzymaniu pozytywnej opinii z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego jeszcze w październiku uruchomione zostaną 3 nowe kierunki: Mechatronika, Ratownictwo medyczne oraz Ekonomia.

Dzięki pozyskanym funduszom unijnym w czerwcu bieżącego roku PWSZ Oświęcim uruchomiło nowoczesne Centrum Symulacji Medycznej, w którym znajdują się symulatory wysokiej wierności, profesjonalne sprzęty oraz fantomy, na których studenci przygotowują się do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.

W ramach otrzymanych środków europejskich, Uczelnia realizuje Zintegrowany Program Rozwoju, przez co podniesiona zostanie jakość i standard obsługi studentów, powstanie profesjonalne Akademickie Biuro Karier, w którym doradca zawodowy pomoże w wyborze ścieżki zawodowej.
A studenci i pracownicy będą mogli wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach, będących dopełnieniem posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności.

Na osoby studiujące w oświęcimskiej Uczelni czekają również sześciomiesięczne praktyki zawodowe odbywające się w renomowanych firmach, czy instytucjach publicznych.

Uczelnia nieustannie się rozwija, co potwierdza rozpoczęcie inwestycji budowlanych, dzięki którym na terenie kampusu powstanie trzeci największy budynek o powierzchni ponad 8 tys. m2.

Dodatkowo od nowego roku akademickiego PWSZ Oświęcim otwiera dla swoich studentów świeżo wyremontowany akademik, który zagwarantuje studentom nocleg za niewielkie pieniądze.

„Studiuj z pasją” to hasło przewodnie tejże Uczelni, dlatego też wszystkie osoby, które na co dzień poświęcają czas, aby rozwijać swoje zainteresowania, nie staną przed dylematem: studia czy pasja?, ponieważ PWSZ Oświęcim umożliwia dogodne warunki studiowania i elastyczne podejście do każdego studenta.

Rekrutacja na studia trwa do 29.09.2019 r.

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji na stornie internetowej: www.uczelnia.pwsz-oswiecim.edu.pl

Odsłony: 2090
Autor Publikacji: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu , Data Publikacji: 2019-07-10 , Godzina Publikacji:

Komentarze

Jeżeli chcesz przeczytać lub dodać komentarz wejdź do Systemu komentarzy

Dzisiaj...

Brak wydarzeń dzisiaj...
Marzec, 2020
  P W Ś C P S N
09 1
10 2 3 4 5 6 7 8
11 9 10 11 12 13 14 15
12 16 17 18 19 20 21 22
13 23 24 25 26 27 28 29
14 30 31
poprzedni następny

Kęty w obiektywie...

Redakcja Info Kęty i miesięcznika "Kęczanin"

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty


tel: (33) 844 86 88

Ewelina Sadko, tel. 793 330 999
Kamilla Frysztacka, tel. 605 168 717

e-mail:
redakcja@info.kety.pl

© 2015, Urząd Gminy Kęty